Yolo - pozabankowe pożyczki na raty online

Yolo

Na rynku pożyczkowym pojawiła się nowa, interesująca oferta. Firma pożyczkowa YOLO to pierwszy pozabankowy produkt ratalny skierowany głównie do młodych. Firma pożyczkowa YOLO oferuje klientom pożyczkę ratalną na jasnych warunkach. Klienci mogą wnioskować o zobowiązanie finansowe w wysokości od 1000 do 7000 zł. Okres kredytowania wynosi od 6 do 36 miesięcy. Po podpisaniu umowy o pożyczkę, zostanie nam dostarczona karta, którą będziemy mogli płacić zarówno w sklepach, dokonując zakupów online czy wypłacając gotówkę w bankomacie.

Pożyczkodawca wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i oferuje wyjątkową promocję. Hasłem darmowej pożyczki jest 30 dni bez opłat — to darmowa pożyczka, która wzięta na 30 dni i spłacona w tym samym okresie jest faktycznie za darmo.

Bez względu na to, jak atrakcyjne są warunki chwilówki w YOLO, trzeba pamiętać, że każde zadłużenie należy uregulować. Decydując się, zatem na pożyczkę, dobrze przeanalizujmy nasze możliwości finansowe. Szczególnie że firma YOLO nie umożliwia przedłużenia terminu spłaty – każde opóźnienie będzie traktowane, jako naruszenie umowy.

Yolo logowanie

Marka YOLO to firma pożyczkowa, które oferuje swoim klientom błyskawiczny dostęp do pożyczonej gotówki. Podstawowymi wymaganiami, jakie trzeba spełnić, by skorzystać z pożyczki na raty w serwisie yolo.pl, jest posiadanie ważnego dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. Dodatkowo należy:

  • być w wieku od 22 do 70 lat;
  • nie mieć zaległości wobec Yolo S.A.;
  • nie figurować w rejestrach BIG i mieć pozytywną historię kredytową w BIK.

Samo przyznanie pożyczki zależy również od oceny zdolności kredytowej, podobnie jak w innych instytucjach pożyczkowych. Wnioskowanie o pożyczkę jest proste, łatwe i przyjemne.

Składanie wniosku zaczynamy od wybrania na stronie firmy interesującej nas kwoty oraz czasu spłaty. Po wybraniu warunków kredytowych wypełniamy krótki formularz. Na podstawie zawartych w nim danych zostaje wyliczona nasza ocena punktowa, a zespół YOLO decyduje, czy ma dla nas ofertę. O decyzji dowiemy się SMS-em w ciągu kilku minut. Jedyna forma weryfikacji naszych danych to kod wysyłany nam na komórkę. Należy wpisać go w odpowiednie okienko, które przeniesie nas na etap weryfikacji. Jeśli decyzja jest pozytywna istnieje też opcja zmiany warunków proponowanych na wstępie. Wyniki weryfikacji otrzymujemy mailem, warto dokładnie przeczytać warunki pożyczki.

W przypadku zgody karta zostanie dostarczona przez kuriera razem z umową, którą musicie przy nim podpisać. Kartę YOLO należy aktywować według wskazówek przy niej zamieszczonych. Aktywacja karty pozwoli nam na korzystanie z niej jako forma płatności w sklepach, w bankomacie czy internecie. To najszybszy sposób na otrzymanie gotówki z pożyczki.

Yolo kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: YOLO S.A.

Siedziba firmy: Twarda 18, 00-105 Warszawa

Adres e-mail: kontakt@yolo.pl

Telefon kontaktowy: +48 222 28 28 28

Strona internetowa: yolo.pl

Godziny pracy: Poniedziałek — piątek: 8:00-21:00, Sobota — niedziela: 10:00-18:00

Yolo opinie

Pożyczka ratalna Yolo z pewnością jest ciekawym produktem, którym warto się zainteresować choćby ze względu na szybką i prostą procedurę wnioskowania i niskie koszty pożyczki. YOLO to firma z pozabankowa, która cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród klientów.

Honorata 49 lat:

  • Firma pożyczkowa YOLO to proste wnioskowanie, przejrzyste zasady i wysoka kwota pożyczki. Zaciągnęłam pożyczkę i teraz nie żałuję.

Magda 36 lat:

  • Marka Yolo udziela pożyczki, która dostępna jest na karcie, to dobra opcja dla mnie, dlatego polecam ją każdemu, kto chce wydać pieniądze na zakupy.

Nadia 22 lat:

  • Firma Yolo udziela pożyczek od 22 lat, więc się na nią załapałam. Udzielenie pożyczki jest bardzo szybkie i wygodne, kartę otrzymałam w tym samym dniu, w którym podpisałam umowę u kuriera.

Janek 35 lat:

  • Firma udzieliła mi pożyczki taką, jaką chciałem, wszystko załatwione szybko bez żadnych problemów. O pożyczkę zawnioskowałem przez internet.

Dawid 41 lat:

  • Wnioskowanie o pożyczkę w YOLO jest bardzo proste, łatwe i przyjemne. Pożyczkę mogę przeznaczyć na dowolny cel.