Wonga pożyczki krótkoterminowe i pożyczki ratalne

Wonga

Instytucja pożyczkowa Wonga to jedna z największych i najpopularniejszych firm pożyczkowych oferujących szybkie pozabankowe pożyczki internetowe. Firma Wonga to międzynarodowa firma, która wywodzi się z Wielkiej Brytanii. Wonga pożyczki to instytucja działająca na terenie międzynarodowym, udzielająca pożyczek online. Firma pożyczkowa Wonga oferuje swoim klientom krótkoterminowe pożyczki online, jak również długoterminowe pożyczki ratalne.

Instytucja pozabankowa Wonga prowadzi działalność w kilku krajach na trzech kontynentach. Na rynku polskim Wonga specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych na kwoty od 50 do 1500 zł. Jak i również pożyczek ratalnych do 20 000 zł z okresem spłaty dla pożyczek krótkoterminowych wynosi od 1 do 60 dni, natomiast dla pożyczek ratalnych mieści się w granicy do 60 miesięcy.

Osoby, które są zainteresowane wzięciem pożyczki powinny zapoznać się z pożyczką na raty w Wonga. Każdy, kto chce zawnioskować o pożyczkę musi spełnić poniższe wymogi:

  • Mieć obywatelstwo polskie;
  • Mieć ukończone 18 lat, nie obowiązuje górna granica wieku pożyczkobiorcy;
  • Trzeba również posiadać rachunek osobisty w banku, dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, adres e-mail.

Wonga logowanie

Dodatkowe pieniądze bez żadnych problemów zaciągniemy za pośrednictwem strony internetowej Wonga. Możemy otrzymać maksymalnie 20000 zł na 60 miesięcy. O pożyczkę można się starać tak jak w przypadku innych pożyczek online. Wniosek jest prosty, łatwy i przyjemny. Wnioskować o pożyczkę możemy na dwa sposoby – online oraz podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem. Druga opcja przeznaczona jest jedynie dla stałych klientów.

Pierwszy krok jest dobrze znany wszystkim osobom kiedykolwiek starającym się o pomoc finansową w instytucjach pozabankowych. Mianowicie należy zdecydować się, o jaką kwotę chcemy się starać i w jakim terminie zamierzamy ją spłacić. Następnym krokiem jest uzupełnienie formularza za pomocą dowodu osobistego. Później dokonujemy weryfikacji wprowadzonych informacji. Wystarczy jedynie zalogować się na rachunek bankowy bądź zrealizować przelew na kwotę 10 złotych. Weryfikacja danych pozwoli ocenić nasz wniosek i udzielić odpowiedzi w sprawie przyznania pożyczki. Ostatnim krokiem jest czekanie na decyzję. Jeżeli firma wyrazi pozytywną decyzję to możemy spodziewać się szybkiego przelewu gotówki.

Wonga kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Wonga.pl sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Żaryna 2B, bud. D, Warszawa

E-mail: kontakt@wonga.com

WWW: www.wonga.pl

Telefon kontaktowy: 22 388 88 88

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 22:00, Sb. – Nd. 09:00 – 17:00

Wonga opinie

Firma Wonga rozpoznawalna jest na naszym rynku głównie dzięki charakterystycznej serii zabawnych reklam z animowanymi bohaterami. Wonga jest cenioną na rynku instytucją pozabankową. Działa w oparciu o jasne i przejrzyste zasady, dlatego jest godnym zaufania pożyczkodawcą.

Marlena 43 lat:

  • Firma Wonga to jest chyba najbardziej rzetelna firma pożyczkowa ze wszystkich udzielających pożyczek przez Internet.

Zuzanna 33 lata:

  • Jest to jedna z lepszych firm na rynku, jeśli chodzi o chwilówkę dłuższą niż tylko na miesiąc. Obecnie wszystkie formalności załatwia się online, więc nie trzeba chodzić i się prosić.

Justyna 29 lat:

  • Z tej firmy pierwszy raz skorzystałam i cieszę się, że opłata za pożyczkę to tylko 10 zł. Pożyczkę spłaciłam w dwa miesiące i po kłopocie. Nie musiałam przy tym ponosić żadnych specjalnych opłat dodatkowych.

Ula 45 lat:

  • Firma Wonga jest bardzo rozpoznawalną marką i dlatego skorzystałam z ich oferty. Potrzebowałam dodatkowych pieniędzy na ślub siostry a firma Wonga bez żadnych problemów mi jej udzieliła. Polecam.

Daniel 39 lat:

  • Marka pożyczkowa Wonga to rzetelna firma, która nie chce naciągać swoich klientów, a po prostu pomóc w trudnej sytuacji. Zadłużenie spokojnie spłacałem sobie przez dwa miesiące, bez żadnych nerwów.