Wandoo szybki zastrzyk gotówki

Wandoo

Firma pozabankowa Wandoo.pl to marka świadcząca swoje usługi na rynku pozabankowym. Marka pożyczkowa Wandoo, będąca częścią łotewskiej grupy Wandoo Finance, może zaoferować swoim klientom szybkie, internetowe pożyczki bez formalności i zaświadczeń. Wandoo oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 300 do 5000 zł na okres spłaty do 30 dni.

Firma pożyczkowa Wandoo.pl jest jedną z firm pożyczkowych, które udzielają pierwszych chwilówek zupełnie za darmo. Klient pożycza i oddaje 2500 zł, nie martwiąc się odsetkami ani prowizją. Pierwsza darmowa chwilówka to oferta jednorazowa i trzeba ją uregulować maksymalnie w ciągu 30 dni.

Oferta Wandoo.pl jest skierowana do osób mieszczących się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat. Osoba starająca się o pożyczkę nie może posiadać opóźnień w spłatach kredytów lub widnieć w rejestrze dłużników. Ważną rzeczą, bez której klient nie może liczyć na pożyczkę jest posiadanie konta bankowego i telefonu komórkowego.

Wandoo logowanie

Wniosek pożyczkowy w Wandoo jest na tyle prosty, że jego wysłanie zajmie tylko kilka minut. Wniosek o pożyczkę również sprawdzany jest bardzo szybko, dlatego pożyczkobiorca dostanie odpowiedź już po kilkunastu minutach.

Klient, który stara się o pożyczkę musi wypełnić wniosek, który znajduje się na stronie internetowej pożyczkodawcy. Podczas wnioskowania należy wybrać kwotę i okres spłaty. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny podając najważniejsze dane z dowodu osobistego. Firma również wymaga, by zrobić przelew weryfikacyjny w wysokości 0,01 grosza. Przelanie jednego grosza pozwoli pożyczkodawcy potwierdzić dane klienta, a po akceptacji wniosku przelać pożyczkę. Wandoo.pl informuje o decyzji telefonicznie, przez e-mail bądź SMS. Jeśli decyzja będzie pozytywna pieniądze zostaną przelane tego samego dnia.

Wandoo kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: WANDOO FINANCE Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

E-mail: info@wandoo.pl

WWW: www.wandoo.pl

Telefon kontaktowy: 22 380 01 02

Godziny pracy: Pon-Pt 9:00-20:00, Sb 9:00-17:00

Wandoo opinie

Instytucja pozabankowa Wandoo to marka chwilówek ukierunkowana na rynek pożyczek online. Strona internetowa firmy jest prosta i przejrzysta dlatego każdy bez większych problemów ma szansę na złożenie wniosku o szybką pożyczkę.

Alicja 36 lat:

  • Firma pożyczkowa posiada stronę bardzo czytelną i przejrzystą. Wandoo to uczciwa firma, która nie stosuje żadnych haczyków. Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste, polecam.

Patrycja 32 lata:

  • Wandoo to firma, która udzieliła mi dodatkowe pieniądze na zorganizowanie imprezy urodzinowej mojej córki. Wniosek wypełniłam bardzo szybko i bez żadnych problemów. Pieniądze zostały przysłane tego samego dnia.

Tomek 28 lat:

  • Firma Wandoo jest najlepsza, szybko udzielili mi pierwszej darmowej pożyczki. Wandoo to uczciwa oferta, a jej pracownicy są pomocni i życzliwi.

Karol 43 lata:

  • Wandoo to firma, której można zaufać, oferują bardzo korzystne pożyczki. Po złożeniu wniosku otrzymałem telefon z weryfikacją, konsultant poinformował mnie, że pożyczka została mi przyznana.

Ula 55 lat:

  • Bardzo dobra oferta dla każdego, kto potrzebuje dodatkowych pieniędzy. Pieniądze otrzymałam błyskawicznie na konto, nie robili żadnych problemów. Tę firmę mogę polecić z czystym sumieniem.