Pożyczka krótkoterminowa Visset

Visset

Instytucja pożyczkowa Visset to marka będąca pośrednikiem udzielającym pożyczek krótkoterminowych online. Marka jest pośrednikiem i należy do Asetia Sp. z o. o. S.K.A., która siedzibę ma w Poznaniu. Firma pożyczkowa Visset to firma z blisko dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku pożyczek pozabankowych, swoją działalność rozpoczęła w 2009 roku.

Wszystkie pożyczki Visset skierowane są do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz dla osób indywidualnych. W firmie Visset klient indywidualny może pożyczyć od 300 do 4000 zł zaś przedsiębiorca od 300 do 5000 zł na okres spłaty do 30 dni.

Dla przedsiębiorców Visset przygotował specjalną ofertę, w której pierwsza pożyczka do 1500 zł jest całkowicie darmowa. Natomiast dla klient indywidualnego została zarezerwowana pierwsza darmowa pożyczka w wysokości 1000 zł na okres spłaty do 30 dni. Pierwsza pożyczka udzielana jest bez odsetek i prowizji — całkowicie za darmo.

Pożyczka przeznaczona dla osób: będących w wieku od 20 do 75 lat, posiadających obywatelstwo polskie. Pożyczkobiorca musi dysponować własnym kontem bankowym w dowolnym polskim banku. Ponadto, ważne, aby miał również aktywny numer telefonu i adres e-mail. Firma Visset sprawdza swoich wnioskujących w bazach dłużników BIG, KRD oraz ERIF.

Visset logowanie

W dzisiejszych czasach w dobie Internetu błyskawiczne pożyczki online to sposób na podreperowanie swojego budżetu w kryzysowej sytuacji. O pożyczkę możemy wnioskować bez wychodzenia z domu, dodatkowych formalności i długiego oczekiwania w kolejkach.

  1. Wniosek o pieniądze składamy za pomocą prostego formularza online;
  2. Po wybraniu kwoty pożyczki należy wypełnić formularz i w ten sposób zarejestrować się na stronie. We wniosku podajemy podstawowe dane osobowe: adres, PESEL i numer rachunku bankowego, na które mają zostać przelane pieniądze;
  3. Swoją rejestrację musimy potwierdzić, przelewając opłatę weryfikacyjną w wysokości 1 zł, z własnego konta bankowego;
  4. Jeśli wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie, Visset natychmiastowo przeleje pieniądze na konto.

Visset kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: ASETIA sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Głogowska 55/57 lok. 5, Poznań

E-mail: info@visset.pl

WWW: www.visset.pl

Telefon kontaktowy: 61 661 42 22

Godziny pracy: Pn. – Nd. 07:00 – 20:00

Visset opinie

Marka Visset to mało znana firma pożyczkowa, która cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Firma Visset to wygodny proces pożyczania pieniędzy, szybka weryfikacja i pieniądze na koncie tego samego dnia.

Paulina 33 lat:

  • W tej firmie składałam podanie o pierwszą darmową pożyczkę w wysokości 1000 zł i tyle właśnie dostałam. W ciągu miesiąca spłaciłam, tak, więc nic mnie to nie kosztowało.

Damian 36 lat:

  • W tej firmie skorzystałem z pierwszej darmowej pożyczki. Pożyczkę otrzymałem i spłaciłem bez jakichkolwiek problemów.

Beata 25 lat:

  • Firmę pożyczkową poleciła mi znajoma i zdecydowałam się na skorzystanie, bo skusiła mnie oferta pierwszej pożyczki za darmo. Wniosek banalny, a kasa pojawiła się na koncie praktycznie od ręki.

Sylwester 45 lat:

  • W tej firmie starałem się o pierwszą pożyczkę za darmo, uzyskałem ją bez żadnych problemów, dlatego mogę ją polecić każdemu.

Sonia 25 lat:

  • Od jakiegoś czasu prowadzę mały zakład fryzjerski i potrzebowałam pożyczyć około 1500 zł. Firma Visset udzieliła mi pożyczki bez żadnych problemów. Wniosek wypełniłam online, formalności ograniczone do minimum a pieniądze dość szybko pojawiły się na moim koncie bankowym.