Super Rata jest oferowana całkowicie pożyczka przez internet, na uproszczonych zasadach bez stosowania zastawów czy poręczeń.

SuperRata

Super Rata nie jest samodzielną firmą pożyczkową – należy ona do spółki Super Grosz, która działa od 2015 roku i jest zarejestrowana w Warszawie. Firma Super Rata specjalizuje się w pożyczkach ratalnych, udzielanych na wielomiesięczny, a nawet wieloletni okres.

W ofercie Superrata.pl znajdziemy pożyczki na raty w kwocie od 1000 do 6000 zł. Pożyczkę można spłacać w dogodnych ratach, a tych może być od 12 do 30. Pożyczka udzielana jest całkowicie on-line, a dzięki nowym technologiom można ją uzyskać szybko i bez przelewu weryfikacyjnego, dokumentów czy kuriera.

Osoba, która chcę skorzystać z pożyczki ratalnej w Superrata.pl musi spełniać kilka podstawowych warunków. Pierwszym z nich jest wiek pożyczkobiorcy, który ma mieścić się w widełkach od 21 do 80 lat. Aplikując o pożyczkę trzeba także posiadać stały dochód oraz ważne konto bankowe. Ponadto, nie można figurować w rejestrach dłużników, takich jak Krajowy Rejest Długów, ERIF lub BIG InfoMonitor. Osoba, która spełnia powyższe warunki może bez żadnych problemów przystąpić do wnioskowania o pożyczkę.

SuperRata logowanie

Firma pożyczkowa gwarantuje łatwy proces składania wniosków o pożyczkę. Cała procedura odbywa się poprzez Internet. Możemy, więc szybko złożyć wniosek, nie wychodząc z domu, bezpośrednio poprzez formularz internetowy.

Osoby, które starają się o pożyczkę w Super Racie muszą zacząć od odwiedzenia strony superrata.pl Pierwszym krokiem będzie dobranie odpowiedniej kwoty pożyczki oraz terminu spłaty. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny i utworzyć profil klienta podstawowymi danymi osobowymi. Następnie należy potwierdzić rejestrację logując się do swojego konta przy pomocy aplikacji GroszConnect i czekać na wiadomość. SuperRata zweryfikuje Twoją historię kredytową i jeśli wniosek zostanie przyjęty otrzymasz na skrzynkę e-mail dokumenty. Pieniądze zostaną wypłacone natychmiastowo i mogą trafić na Twoje konto już po 15 minutach,

SuperRata kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: SuperGrosz Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

E-mail: kontakt@superrata.pl

Telefon kontaktowy: 22 102 16 00

Strona internetowa: https://superrata.pl/

Godziny otwarcia: Poniedziałek — piątek: 8-20, Sobota: 9-17

SuperRata opinie

Super Rata to wygodne i proste rozwiązanie dla osób, które znalazły się nagłej potrzebie i nie mogą sobie pozwolić na długie kolejki w bankach czy też ciągłe donoszenie dokumentów. Klienci cenią szczególnie wysokie dostępne kwoty i wygodny okres spłaty.

Andrzej 55 lat:

  • Pilnie potrzebowałem solidnego wsparcia finansowego i trafiłem na ofertę Super Raty. Dzięki temu udało mi się rozwiązać kilka poważnych finansowych problemów.

Wojtek 68 lat:

  • Firma jest bardzo solidna, przejrzysty cennik, uczciwe zasady. Pożyczka przyznana bez żadnych problemów.

Norbert 33 lat:

  • Cennik korzystny, miła obsługa i czytelna, przejrzysta stronka internetowa! Jest ok.

Natalia 45 lat:

  • Wszystko w jak najlepszym porządku. Miła Pani konsultantka zadzwoniła w celu weryfikacji danych i dalej poszło już błyskawicznie. Pieniądze wypłacone bardzo szybko.

Darek 39 lat:

  • Brałem pożyczkę już 3 razy. Udzielają niestety tylko pożyczek na niewielkie kwoty, ale jeśli nie chcecie pożyczać większej sumy to oferta jest moim zdaniem bardzo przyzwoita. Pieniądze przyszły na konto szybko.