super grosz

SuperGrosz

Firma pożyczkowa Super Grosz funkcjonuje na polskim rynku dopiero od 2015 roku. SuperGorsz posiada siedzibę w Warszawie i składa się wyłącznie z polskiego kapitału. Firma posiada certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo. Marka Super Grosz swoim klientom oferuje pożyczki ratalne o wysokich kwotach.

Pierwsza pożyczka w SuperGrosz.pl wynieść może od 1000 zł do 10 000 zł. Odpowiednia kwota spłacona w terminie nie będzie nas nic kosztować. Kolejne pożyczki na raty wynieść mogą maksymalnie 15 000 zł. Zarówno nowy, jak i stały klient może pożyczyć pieniądze na ten sam okres. Czas na spłatę wynosi od 4 miesięcy do 4 lat (48 miesięcy). To bardzo długi okres, dzięki któremu klient może spokojnie zaplanować swoje wydatki.

Pieniądze od tej firmy możemy przeznaczyć na dowolny cel. Wielu ludzi może ją przeznaczyć na naprawę auta lub na wymarzone wakacje.

SuperGrosz logowanie

Firma pożyczkowa SuperGrosz oferuje swoim klientom profesjonalną pomoc ze strony konsultantów, z którymi można się kontaktować poprzez podane na stronie dane kontaktowe. Osoby, które chcą zostać klientami firmy, trzeba być obywatelem RP, mieć przynajmniej 21, a maksymalnie 80 lat oraz posiadać własne konto bankowe i telefon komórkowy.

Proces uzyskiwania pożyczki w omawianej firmie w całości odbywa się za pośrednictwem internetu, czyli przejrzyście i prosto. SuperGrosz.pl gwarantuje nowoczesne podejście do udzielania chwilówek. Nie prowadzi stacjonarnych biur, a wszystkie formalności zapewnia przez telefon lub Internet. Wszystko odbywa się w 100% online, bez potrzeby składania dokumentów czy podpisywania umowy. Proces jest krótki – w optymalnych warunkach nie zajmie więcej niż 15 minut, łącznie z przyznaniem pożyczki i przelewem na konto.

Pierwszą ważną kwestią jest podjęcie decyzji w sprawie wyboru rodzaju oferty, kwoty i czasu na spłatę lub ilości rat. Następnie wypełniamy udostępniony przez system kwestionariusz osobowy. Potrzebne będą dane z dowodu osobistego oraz o dochodach i wydatkach pożyczkobiorcy. Firma nie wymaga przelewu weryfikacyjnego – jest to spore uproszczenie i z pewnością przysłuży się klientom.

Po udzieleniu zgody na sprawdzenie przeszłości finansowej wystarczy już tylko czekać na opinię parabanku. Przychodzi ona niezwykle szybko. Jeśli jest po myśli pożyczkobiorcy, po kilku minutach można spodziewać się wpływu na rachunek bankowy.

SuperGrosz kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: SuperGrosz Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

E-mail: kontakt@supergrosz.pl

WWW: www.supergrosz.pl

Telefon kontaktowy: 22 102 15 00

Godziny pracy: Pon.- Pt. 8-20 Sob. 9-17

SuperGrosz opinie

SuperGrosz to bardzo elastyczny pożyczkodawca, który umożliwia konsulting na każdy etapie wnioskowania. Firma pożyczkowa Super Grosz oferuje swoim klientom pożyczki ratalne o wysokich kwotach. Super Grosz posiada wiele pozytywnych opinii, dlatego wśród klientów wzbudza wielkie zaufanie.

Karolina 32 lata:

  • Pożyczkę uzyskałam bez żadnych problemów. Jest bardzo elastycznie i można dostosować pożyczkę pod swój profil.

Gosia 28 lat:

  • Bardzo uczciwie, elastycznie i z super podejściem do klienta. Można się dogadać, a klient traktowany jest na poziomie i wychodzi się naprzeciw jego oczekiwaniom.

Bogumił 55 lat:

  • Jedna z najlepszych ofert ratalnych na rynku. Super cennik, niskie raty i przemiła, pomocna obsługa.

Tadeusz 60 lat:

  • Pożyczkę rozłożyłem na 48 rat, dzięki czemu spłata pożyczki nie była taka trudna. Kwoty są wysokie, obsługa miła.

Joanna 29 lat:

  • Oferta elastyczna, z super cennikiem i podejściem do klienta. Polecam gorąco!