sloan

sLoan

Firma pożyczkowa sLoan to marka, która zadebiutowała w 2018 roku. Firma sLoan oferuje krótkoterminowe pożyczki online, które mogą pomóc w niespodziewanych wydatkach finansowych. Ten nowy pożyczkodawca należy do spółki Nordecum z siedzibą w Warszawie.

Marka oferuje swoim klientom pożyczki gotówkowe w kwotach od 100 do 5000 zł na okres od 15 do 90 dni. Osoba pożyczająca w sLoan po raz pierwszy może skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo w kwocie od 100 zł do 3 000 zł na 30 dni. Wszystkie formalności związane z pożyczką możemy załatwić przez internet, bez wychodzenia z domu i odwiedzania placówki pożyczkodawcy,

Instytucja pozabankowa oferuje wygodne pożyczki, które można uzyskać przez Internet. O pożyczkę w sLoan mogą ubiegać się osoby w wieku od 21 lat do 65 lat, mają obywatelstwo RP, rachunek w banku oraz aktywny numer telefonu.

sLoan logowanie


Szybka pożyczka to jedno z najprostszych rozwiązań finansowych w razie nagłych, niespodziewanych wydatków lub chwilowych kłopotów finansowych. Wnioskować o szybką pożyczkę przez Internet mogą osoby fizyczne, które mają ukończone 21 lat. Pożyczkodawca daje możliwość wnioskowania o dodatkowe pieniądze zarówno przy użyciu komputera, tabletu, jak i telefonu, co jest sporym ułatwieniem dla wielu osób potrzebujących gotówki na już.

Po pierwsze powinniśmy spełniać warunki postawione przez pożyczkodawcę. Należy pamiętać, że są one różne w każdej firmie pożyczkowej, ponieważ każda instytucja posiada inne produkty w swoim asortymencie. Po drugie powinniśmy wybrać za pomocą suwaków na stronie pożyczkodawcy interesującą nas kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Dalszym etapem będzie wypełnienie wniosku.

Potwierdzenie naszej tożsamości będzie kolejnym zadaniem, które powinniśmy wykonać. Pożyczkodawca oferuje możliwość dokonania tego za pomocą usługi Kontomatik. Wystarczy, że zalogujemy się na nasze konto bankowe z pozycji aplikacji, a ona sama pobierze z rachunku ROR odpowiednie dane, które potrzebne są pożyczkodawcy do rozpatrzenia naszego wniosku. Wgląd w nasze płatności pomoże ustalić, czy jesteśmy osobami wypłacalnymi oraz uzyskujemy dochód potrzebny do spłaty pożyczki. Jeśli pracownik firmy pożyczkowej stwierdzi, że jesteśmy osobami rzetelnymi, przyzna nam pożyczkę. Pieniądze zostaną przelane na nasze konto w kilka minut po podjęciu przez pożyczkodawcę decyzji.

sLoan kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Nordecum Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Grzybowska 4/13,, Warszawa

E-mail: bok@sloan.pl

WWW: www.sloan.pl

Telefon kontaktowy: +48 222 092 540

Godziny pracy: Pon.-pt.: 08.00 – 20.00

sLoan opinie

Firma pożyczkowa sLoan to wygodny sposób na rozwiązanie problemów finansowych. Prosta procedura wnioskowania oraz jasne i przejrzyste warunki zachęcają do złożenia wniosku o chwilówkę.

Jarek 33 lata:

  • Firma sLoan to nowa marka na rynku pożyczkowym. Jestem bardzo zadowolony z pożyczki, nikt nie pytał, na co chce przeznaczyć pieniądze. Wniosek złożony online a pieniądze wpłynęły na moje konto w 15 minut.

Jolka 26 lat:

  • W tej firmie otrzymałam pierwszą pożyczkę za darmo, na dowód bez wypełniania stosu dokumentów. Tę firmę mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki.

Mirek 45 lat:

  • Pożyczka przez internet to najlepsza opcja pożyczania. Pożyczyłem 1000 zł i oddałem w terminie była to pożyczka za darmo, polecam.

Emil 33 lata:

  • W internecie można znaleźć wiele ofert pożyczek, jednak ja zdecydowałem się na firmę sLoan. Firma jest rzetelna i uczciwa dlatego nie miałem żadnych problemów ze spłacaniem.

Monika 27 lat:

  • Firma sLoan przedstawia bardzo korzystną ofertę dla nowych i stałych klientów. Wnioski rozpatrywane są bardzo szybko, a pieniądze na koncie tego samego dnia.