Szybkie wsparcie finansowe dostępne przez internet - Ratkomat

Ratkomat

Popularna firma pożyczkowa Ratkomat jest marką udzielającą kredytów pożyczkowych w imieniu Aasa Polska, dużego i prężnie rozwijającego się pożyczkodawcy. Pożyczkodawca ten stawia na wysokie standardy etyczne swoich działań. Tym samym podkreślana jest też waga odpowiedzialnego i racjonalnego pożyczania pieniędzy.

Ratkomat udziela pożyczek ratalnych online od 1000 do 10 000 zł na 12 do 24 wygodnych rat. Ratkomat kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które pilnie potrzebują wsparcia finansowego na dowolny cel.

Wymagania, co do otrzymania pożyczek w Ratkomat.pl są dość wysokie, ale klienci, którzy je spełniają mogą bez obaw aplikować o pożyczki. Warunki przyznania pożyczki:

 • wiek pożyczkobiorcy w przedziale 20-80 lat;
 • brak negatywnych wpisów w rejestrze dłużników BIG;
 • posiadanie stałego adresu w Polsce;
 • prezentacja udokumentowanego stałego dochodu w Polsce;
 • posiadanie aktywnego rachunku bankowego;

Ratkomat logowanie

Ratkomat to pożyczka gotówkowa, którą możesz wziąć całkowicie przez internet. Wyróżnia się dużą kwotą oraz dłuższym terminem spłaty. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się przez internet, jednak niezbędne będzie spotkanie z kurierem w celu potwierdzenia danych. Złożenie wniosku jest proste i szybkie, a samo wpisanie pożądanych przez Ratkomat danych to kilka minut. Warto wspomóc się poniższymi podpunktami.

 1. Na początku na stronie Ratkomat.pl za pomocą kalkulatora pożyczkowego należy ustalić kwotę pożyczki i okres spłaty;
 2. Następnie wypełnij formularz rejestracyjny oraz wniosek pożyczkowy;
 3. Poczekaj 15 minut na SMS oraz e-mail informujący o przyznaniu pożyczki. Może zdarzyć się tak, że skontaktuje się z Tobą pracownik firmy i poprosi o dokument potwierdzający Twoje dochody;
 4. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej firma wyśle Ci umowę pożyczki. Zapoznaj się z nią i oczekuj na kuriera;
 5. W obecności kuriera Ratkomat podpisz umowę, zweryfikuj swoją tożsamość za pomocą dowodu osobistego i ewentualnie potwierdź numer konta bankowego;
 6. Pieniądze znajdą się na Twoim koncie następnego dnia roboczego. Możesz je również odebrać w formie przelewu lub za pomocą czeku GIRO w najbliższej placówce pocztowej.

Ratkomat kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Salelifter Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Raciborska 35 A, Rybnik

E-mail: kontakt@ratkomat.pl

WWW: www.ratkomat.pl

Telefon kontaktowy: 801 40 40 40

Ratkomat opinie

Firma Ratkomat.pl to portal dla osób poszukujących szybkiego źródła dofinansowania na raty. Firma przygotowała dla swoich klientów jednolitą ofertę, którą w łatwy sposób można dostosować do swoich potrzeb.

Joanna 36 lat:

 • Jest to bardzo dobra oferta, klarowne warunki, udzielają konsultacji, nic nie przepłaciłam, polecam wszystkim.

Olafek 44 lata:

 • Polecam firmę, zarówna pierwsza, jak i druga pożyczka bardzo szybko, strona przyjazna i łatwa w obsłudze.

Ula 60 lat:

 • Szybka pożyczka online to domena Ratkomatu. Brałam u nich już kilka pożyczek, zawsze ich przyznawanie trwa wyjątkowo krótko, nie muszę również składać dokumentów, jak zaświadczenie o zatrudnieniu.

Miłosz 37 lat:

 • Bardzo dobra oferta i wysokie kwoty pożyczki na dowolny cel. Ratkomat wie jak zadbać o klienta. Łatwe wnioskowanie, szybkie rozpatrzenie wniosku a w razie pytań jest możliwość skorzystania z chata na stronie i porozmawiać z konsultantem.

Bartosz 28 lat:

 • Firma Ratkomat jest świetna, osobiście się o tym przekonałem i polecam każdemu. To naprawdę zaufana spółka, która mi osobiście bardzo odpowiada, pożyczałem już tam kilka razy.