Pożyczka z gwaranetem czy poręczycielem tylko w Rapida

Rapida

Od niedawna na rynku pożyczek pozabankowych zdecydowanie wyróżnia się firma Rapida. Jest to jedyna firma, która udziela pożyczek z poręczycielem osobom zadłużonym i z negatywną historią kredytową.

Firma Rapida Money udziela stosunkowo wysokich pożyczek. Świadczone wsparcie finansowe zaczyna się od 2500 zł do 25 000 zł na okres spłaty od 12 do 60 miesięcy. Pożyczki te przeznaczone są głównie dla osób, które potrzebują zastrzyku sporej sumy pieniędzy. W Rapida Money pożyczki pożycza się stopniowo:

 • Pierwsza pożyczka udzielona w kwocie do 2500 zł na okres spłaty do 12 miesięcy;
 • Druga pożyczka w kwocie od 2500 do 4000 zł na okres spłaty od 12 do 24 miesięcy;
 • A przy trzeciej pożyczce i kolejnych gdzie kwota waha się od 5000 do 25 000 zł, okres kredytowania może wzrosnąć aż do 60 miesięcy.

Rapida logowanie

Pożyczka w Rapida może być przyznana osobie w wieku 18 – 75 lat, która ma status rezydenta, czyli zamieszkuje na terenie Polski. Osoba, która stara się o pożyczkę nie może być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Jak i również musi wykazać zdolność do pokrycia miesięcznej raty. Potrzebny będzie również znajomy lub członek rodziny, który zgodzi się być Twoim gwarantem. Osoba, która chce zostać gwarantem powinna posiadać nieruchomość, a także powinna mieć stałe zatrudnienie i dobrą płynnością finansową. Takie wymagania są zabezpieczeniem na wypadek braku spłacania zobowiązania przez głównego pożyczkobiorcę.

Proces ubiegania się o pożyczkę w Rapida Money jest szybki, łatwy i nie wymaga wychodzenia z domu.

 1. Pierwszy krok to wypełnienie i podpisanie online naszego 5-minutowego formularza zgłoszeniowego;
 2. Po zaakceptowaniu zgłoszenia wysyłamy link dla gwaranta. Gwarant wypełnia i podpisuje swoją część aplikacji;
 3. Osoba pożyczająca wraz z gwarantem proszeni są również o wypełnienie prostego formularza online dotyczącego dochodów oraz miesięcznych wydatków. Pomaga nam to upewnić się, że obydwie osoby będą w stanie spłacać raty kredytu;
 4. Kolejny krok to krótka rozmowa telefoniczna z Pożyczkobiorcą oraz gwarantem, w celu potwierdzenia szczegółów i upewnienia się, że obie strony rozumieją swoje obowiązki;
 5. Firma pożyczki wypłaca w ciągu 48 godzin od momentu akceptacji gwaranta. Cała kwota pożyczki jest wpłacana na rachunek bankowy gwaranta, który przekazuje pieniądze Pożyczkobiorcy.

Rapida kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Rapida sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Elektoralna 13 lok 121, Warszawa

E-mail: czesc@rapidamoney.pl

WWW: www.rapidamoney.pl

Telefon kontaktowy: 128813123

Godziny pracy: Pn. – Pt.: 9:00 – 17:00

Rapida opinie

Firma Rapida to jedna z polskich firm pozabankowych, która mimo złej historii kredytowej pożyczkobiorcy, udziela pożyczek swoim klientom. Obecnie Firma działa według jasnych, prostych reguł. W swojej ofercie nie ukrywa kosztów i akceptuje klientów z negatywną historią kredytową. Rapida Money kieruje się zasadą, według której klient jest ważniejszy od cyfr i statystyk.

Michałek 25 lat:

 • Szybko i bez większych problemów Polecam w 100%.

Izabela 31 lat:

 • No i to się nazywa dobra pożyczka. W końcu jakaś firma, która nie oszukuje, wszystko dokładnie tak jak w cenniku. Polecam bardzo.

Stanisław 60 lat:

 • Zawsze z żoną korzystaliśmy, z oferty chwilówek w dwóch firmach, ale kiedy była nam potrzebna nieco większa kwota i wiedzieliśmy, że nie uda nam się spłacić pożyczki po miesiącu zdecydowaliśmy się na ofertę Rapida i nie żałujemy tej decyzji, to szybko i solidna firma.

Monika 42 lata:

 • Wspaniała obsługa dzięki udzielonej pożyczce mogę odremontować spalone mieszkanie. Super szybko sprawnie minimum formalność, duża przyznawalność polecam.

Tomek 61 lat:

 • Pożyczka załatwiona ekspresowo wszystko online i telefonicznie pieniądze zostały przelane następnego dnia. Zdecydowanie polecam.