pożyczka na 3 miesiące

Pożyczki na raty miesięczne przez internet. 3 niepodważalne zalety

Zepsuta pralka, lodówka, konieczność wizyty w warsztacie samochodowym czy wycieczka szkolna, o której dziecko przypomniało sobie w ostatniej chwili… Niespodziewane wydatki zaskakują czasem każdego z nas. Gdy pilnie potrzebujemy gotówki, często próbujemy pożyczyć pieniądze od przyjaciół czy rodziny. O wiele mniej kłopotliwe może być jednak zaciągnięcie pożyczki online. Spośród wielu rozwiązań dostępnych na rynku, najkorzystniejsze są obecnie pożyczki na raty miesięczne przez Internet. Dlaczego?

Pożyczki na raty miesięczne przez internet – banalnie proste

Pożyczki na raty miesięczne przez internet wyróżniają przede wszystkim maksymalnie uproszczone procedury. Jeżeli starałeś się kiedyś o kredyt w banku, wiesz dobrze, z jak wieloma formalnościami się to wiąże – do wniosku musisz dołączyć zaświadczenia o dochodach, dokładnie weryfikowana jest Twoja zdolność kredytowa, a następnie długo czekać na decyzję. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku szybkich pożyczek udzielanych przez internet. W tym przypadku formalności ograniczone zostały do niezbędnego minimum.

Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej – jest on prosty i intuicyjny, na bieżąco jesteśmy informowani, co należy uczynić w następnym kroku. Obecnie firmy pożyczkowe starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów – z tego powodu często możliwie jest również zaciągnięcie pożyczki przez telefon, a nawet czat. Weryfikacja wniosku następuje błyskawicznie, a po pozytywnej decyzji pieniądze od razu przelewane są na konto.

Pożyczki na raty miesięczne przez internet – łagodna spłata

W przeciwieństwie do popularnych „chwilówek”, pożyczki ratalne przez internet umożliwiają zaplanowanie dogodnego harmonogramu spłaty. Wiele firm oferuje chwilówki, które również łatwo uzyskać, jednak ich wadą jest fakt, że całą kwotę musimy oddać w krótkim czasie – najczęściej miesiąca. Nawet jeśli chodzi o relatywnie niewielką sumę – na przykład tysiąca czy dwóch, w wielu przypadkach wygospodarowanie jej w całości z jednej pensji może być niekiedy trudne. Przekroczenie terminu wiąże się zwykle z dodatkowymi kosztami, co pogarsza problem i powoduje frustrację. Z tego powodu lepszą decyzją będzie wybór oferty, którą możemy spłacać dłużej – rozłożoną na niewielkie, miesięczne raty, które nie obciążą budżetu. Warto zwrócić uwagę chociażby na ofertę firmy Takto Finanse, która umożliwia rozłożenie spłaty nawet na czterdzieści nieodczuwalnych dla kieszeni rat.

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo

Kolejną zaletą wyboru pożyczek ratalnych udzielanych online jest związane z tym bezpieczeństwo. Zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim z 12.05. 2011 r.  (Dz. U. 2011 nr 126 poz. 715)  Ustawą o nadzorze nad rynkiem finansowym z 21.07. 2021 r. (Dz. U. 2006 nr 157 poz. 1119) oferta przedsiębiorstw finansowych podlega tym samym regulacjom, co kredyty udzielane przez banki. To sprawia, że obydwa te rozwiązania są tak samo bezpieczne i w obydwu przypadkach przysługuje Ci ta sama ochrona prawna.  Jednocześnie jednak w wielu przypadkach to sektor pozabankowy oferuje korzystniejsze i dostępniejsze oferty. Warto na nie zwrócić uwagę, zawsze jednak dokładnie czytając umowy.

Szukasz pewnej firmy, która udzieli Ci pożyczki na raty miesięczne przez internet? Zajrzyj na stronę Takto Finanse i przekonaj się, że bezpieczne zobowiązanie można zaciągnąć już w ciągu kilkunastu minut. 

Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pożyczka pozabankowa na raty jest udzielana szybko i na prostych zasadach.


Źródło: taktofinanse.pl