Pożyczki krótkoterminowe Pożyczka Plus

Pożyczka Plus

Na rynku szybkich pożyczek online pożyczkaplus.pl działa od 2010 roku. Właścicielem serwisu jest firma MAŁA POŻYCZKA Sp. z o.o., która posiada siedziby w Polsce, Czechach, Litwie i Łotwie. Pożyczka Plus specjalizuje się w udzielaniu tzw. chwilówek, czyli szybkich, internetowych pożyczek z krótkim terminem spłaty.

Pożyczka Plus oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 200 do 8000 PLN ma okres od 15,30 lub 45 dni. Maksymalna kwota pożyczki jest stosunkowo wysoka, ale nie jest dostępna od razu dla każdego nowego klienta. Pierwsza pożyczka to pożyczka darmowa w kwocie od 200 do 2000 zł z okresem spłaty do 30 dni. Warunkiem niepłacenia za pożyczkę, jest spłata zobowiązania w terminie.

Pożyczki udzielane przez firmę Pożyczka Plus mają przejrzyste i proste zasady. Wszystkie pożyczki od tej firmy możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczka Plus logowanie

Wszyscy ci, którzy starają się o pożyczkę muszą spełnić podstawowe wymagania stawiane przez pożyczkodawcę. Trzeba przede wszystkim być w wieku od 21 do 70 lat, mieć polskie obywatelstwo, a także własne konto bankowe i telefon komórkowy z numerem polskiej sieci.

Pożyczając dodatkowe pieniądze od tej firmy możemy liczyć na błyskawiczną obsługę oraz indywidualne podejście do klienta. Wnioskowanie o pożyczkę jest, szybkie proste i łatwe, dlatego warto pokierować się poniższymi podpunktami.

 1. Pierwszym krokiem, jaki należy uczynić, to wybrać za pomocą suwaków interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty;
 2. Formularz rejestracyjny wypełniają tylko klienci, którzy biorą pożyczkę po raz pierwszy. W formularzu klient musi podać tylko podstawowe dane: imię i nazwisko, numery PESEL i dowodu osobistego oraz adres e-mail i numer telefonu;
 3. Weryfikacja tożsamości klienta następuje jeszcze przed wypełnieniem wniosku. Można to zrobić w dwojaki sposób: zwykłym przelewem w wysokości 1 złotego na konto Pożyczka Plus lub dzięki systemowi natychmiastowej weryfikacji klienta bez ponoszenia dodatkowych opłat.;
 4. Wniosek o pożyczkę można złożyć poprzez zalogowanie się do swojego nowo utworzonego profilu klienta i skorzystać z zakładki „złóż wniosek”. Należy tam podać dodatkowe dane adresowe oraz informacje o zatrudnieniu;
 5. Po wysłaniu wnioski, Pożyczka Plus poinformuje klienta w ciągu 15 minut o swojej, negatywnej lub pozytywnej, decyzji poprzez SMS-a lub e-mail;
 6. Pieniądze przelewane są tuż po wydaniu decyzji. Pożyczka znajdzie się na koncie klienta w ciągu kilku minut.

Pożyczka Plus kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Aventus Group Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, 15-888 Białystok

E-mail: info@pozyczkaplus.pl

WWW: www.pozyczkaplus.pl

Telefon kontaktowy: 85 871 00 52

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 21:00, Sb. – Nd. 09:00 – 17:00

Pożyczka Plus opinie

Pożyczka Plus jest solidną firmą, które prezentuje jasne i przejrzyste warunki udzielania pożyczek ponadto oferuje promocje dla nowych klientów. Firma może się również pochwalić się dużą liczbą zadowolonych klientów i pozytywnymi opiniami.

Julek 29 lat:

 • Gotówka błyskawicznie trafiła na moje konto, cały proces pożyczania odbył się przez internet bez wychodzenia z domu. Pożyczkę przeznaczyłem na realizację swoich marzeń.

Magda 36 lat:

 • Firma Pożyczka Plus przyciągnęła mnie swoją ofertą, otrzymałam pierwszą pożyczkę za darmo. Jestem bardzo zadowolona spłaciłam bez problemów w terminie.

Zuzanna 31 lat:

 • Profesjonalna obsługa to już rzadkość a firma Pożyczka plus jest rewelacyjna. Pierwsza pożyczka za darmo jest bardzo opłacalna, wniosek wypełniony online i pieniądze tego samego dnia znalazły się na moim koncie.

Jan 45 lat:

 • Jak dla mnie Pożyczka Plus jest spoko. Firma jest rzetelna i godna polecenia każdemu, kto tylko wywiązuje się ze swoich zobowiązań.

Łukasz 23 lata:

 • Pożyczka Plus to idealne rozwiązanie dla studentów i generalnie młodych osób. Nie trzeba miliona zaświadczeń, wystarczy złożyć wniosek i pieniądze trafiają do nas. Nikt nie czepia się młodego wieku czy braku stałego źródła dochodu.