Pożyczka City

Nie ma co ukrywać, że konkurencja na rynku pożyczkowym jest naprawdę spora. Można powiedzieć, że jest to efekt tego, jak przedstawiają się możliwości finansowe ludzi — problemy finansowe to dla wielu osób coś całkowicie normalnego.

Zastanawiasz się nad tym, która firma jest najlepsza na rynku? Odpowiedzi na to pytanie nie znajdziesz w tym tekście, ale dowiesz się czegoś innego — dowiesz się, że dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty, którą ma Pożyczka City.

Pożyczka City to serwis, który ukierunkowany jest na udzielanie chwilówek. Chwilówki to oczywiście pożyczki krótkoterminowe (w przypadku oferty, którą ma Pożyczka City, maksymalny okres spłaty wynosi 30 dni).
Jeśli chodzi o wysokość pożyczki, należy wyróżnić podział na nowych i dotychczasowych klientów. Mówiąc wprost — w przypadku nowych klientów maksymalna kwota pożyczki to 3000 zł, natomiast starzy klienci (tak umownie mówiąc) mogą pożyczyć nawet 5000 zł.

Rzecz jasna jest to takie dość ogólne przedstawienie rzeczywistości, w końcu pożyczki nie zawsze są udzielane. Zresztą przejdźmy od razu do warunków, które należy spełnić, żeby móc otrzymać pożyczkę.

Warunki otrzymania pożyczki przedstawiają się w następujący sposób:

  • Polskie obywatelstwo
  • Wiek 20-70 lat,
  • Konto w jakimkolwiek z polskich banków,
  • Regularne (czyli comiesięczne) przychody,
  • Posiadanie adresu e-mail,
  • Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego,
  • Pozytywna historia kredytowa.

Pożyczka City logowanie

Interesuje Cię proces wnioskowania o pożyczkę? Proces wnioskowania o pożyczkę nie powinien sprawić najmniejszych problemów. Co do szczegółów, wszystko zaczyna się od wybrania kwoty i okresu spłaty (rzecz jasna należy pamiętać o wspomnianych wcześniej ograniczeniach). W dalszej kolejności jest podanie danych niezbędnych przy ubieganiu się o pożyczkę, naturalnie po drodze są również wymagane zgody.

Oczywiście wszystko odbywa się bardzo szybko. Zgodnie z informacją dostępną na stronie — pozytywna decyzja = pieniądze dostępne w ciągu 15 minut. Warto też pamiętać o telefonie od pożyczkodawcy (weryfikacja danych). Brak rozmowy telefonicznej to częsta przyczyna nieudzielenia pożyczki.

Pożyczka City kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Administratorem danych osobowych jest Adepto Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Raciborska 35a, Rybnik

E-mail: kontakt@pozyczkacity.pl

WWW: www.pozyczkacity.pl

Telefon kontaktowy: Na stronie firmy nie podano telefonu kontaktowego, ale jest za to formularz kontaktowy.

Pożyczka City opinie

Zastanawiasz się nad tym, jakie opinie krążą na temat oferty, którą ma Pożyczka City? Opinie są oczywiście pozytywne, klienci doceniają ofertę. Jeśli chodzi o szczegóły, w zasadzie trudno coś powiedzieć, ponieważ ludzie znajdują się w naprawdę różnych sytuacjach.
Ktoś może też powiedzieć, że to właśnie w tym tkwi sukces pożyczkodawcy (Pożyczka City wychodzi naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom). Czy to prawda? Wszyscy mają prawo do własnych opinii, ale trudno nie zgodzić się z takim przedstawieniem sprawy.