NetCredit pożyczka pozabankowa

NetCredit

NetCredit to firma udzielająca pożyczek krótkoterminowych, która funkcjonuje na polskim rynku od roku 2011. Działa również w wielu innych państwach europejskich, jak i tych spoza naszego kontynentu, a jej korzenie sięgają Łotwy.

Net Credit zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek w kwotach od 150 do 5000 zł na okres spłaty 30 dni. Pierwsza pożyczka to pożyczka darmowa w kwocie do 3000 zł. Jest to oferta skierowana do osób, które zaciągają pożyczkę w NetCredit po raz pierwszy. Pożyczka za darmo oznacza całkowity brak prowizji i odsetek. Wszystkie pożyczki oferowane przez tę firmę przeznaczone są dla osób prywatnych, które znalazły się w nagłej potrzebie finansowej i potrzebują środków na pokrycie niespodziewanych wydatków.

NetCredit umożliwia swoim klientom przedłużenie terminu spłaty pożyczki do 30 dni. Warunkiem skorzystania z oferty jest uiszczenie z góry odsetek za okres przedłużenia zgodnie z tabelą opłat.

NetCredit logowanie

Firma pożyczkowa udziela pożyczek przez internet, szybko i bez zbędnych formalności. W celu złożenia wniosku niezbędny jest dowód osobisty, adres e-mail, komputer, podłączenie do Internetu oraz rachunek bankowy. Oprócz tego należy posiadać stały dochód oraz należy być osobą, która ma ukończone, co najmniej 20 lat, a nieprzekroczone 70.

Złożenie wniosku w Netcredit jest bardzo proste.

  1. Wystarczy wejść na stronę firmy i tam za pomocą wirtualnego kalkulatora wybrać interesującą nas kwotę pożyczki. W formularzu podajemy następująco: Imię i Nazwisko, adres zameldowania, PESEL, serię i nr dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, hasło do portalu i rodzaj Twojego zajęcia z nazwą zakładu pracy i Twoje zarobki netto;
  2. Następnie przelewamy ze swojego osobistego konta kwotę 1 zł na jedno z siedmiu kont bankowych: PKO BP, Millennium, BZ WBK, BRE Bank (mBank), Alior Bank, ING Bank, Pekao Bank. Weryfikacji danych osobowych można także dokonać za pomocą szybkich przelewów Blue Media. Dzięki tej metodzie pożyczkę możemy otrzymać znacznie szybciej;
  3. Netcredit informuje każdego klienta o podjętej decyzji pożyczkowej – zarówno negatywnej, jak i pozytywnej. Pożyczkobiorca otrzymuje od firmy wiadomość e-mail oraz SMS;
  4. Firma wysyła pieniądze od razu po wydaniu pozytywnej decyzji.

NetCredit kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Net Credit Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa

E-mail: info@netcredit.pl

WWW: www.netcredit.pl

Telefon kontaktowy: 22 598 77 99

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 21:00, Sb. 08:00 – 20:00

NetCredit opinie

Marka NetCredit jest jedną z solidniejszych i najdłużej działających firm na rynku. Oferta chwilówek NetCredit.pl jest jedną z nielicznych, którą można polecić ze względu na całokształt. Marka często polecana jest przez byłych klientów i zbiera bardzo dobre opinie w Internecie.

Miłosz 25 lat:

  • Skorzystałem z pierwszej darmowej pożyczki i jestem bardzo zadowolony, mogłem kupić wymarzony sprzęt do pracy. Wniosek prosty i łatwy a pieniądze tego samego dnia na koncie. Polecam.

Diana 32 lat:

  • Firma NetCredit jest najlepsza — pieniądze zostały przelane tego samego dnia. Udzielona została pierwsza pożyczka za darmo.

Urszula 43 lata:

  • Firma ma świetną ofertę dla nowych i stałych klientów na prostych i jasnych zasadach. Pożyczkę uzyskała bez stresu, 100% zadowolenia. Polecam.

Agnieszka 36 lat:

  • Firma uczciwa, pieniądze otrzymałam tego samego dnia. Wszystko odbyło się bez żadnych problemów, polecam.

Radek 30 lat:

  • Otrzymałem pierwszą pożyczkę za darmo bez zbędnych formalności. Wniosek wypełniłem przez internet, więc dla mnie bomba, polecam.