Monedo Now pożyczki online na raty

Monedo Now

Popularna marka Monedo Now to duża firma pożyczkowa działająca na polskim rynku już od kilku lat. Monedo reprezentuje Kredytach, czyli gigant na światowym rynku pożyczek pozabankowych. Firma pożyczkowa oferuje swoim klientom elastyczne pożyczki ratalne.

Monedo Now przygotowało atrakcyjną ofertę pożyczek ratalnych. Firma udziela pożyczek od 1500 do 20000 zł, od 6 do 48 miesięcy. Pożyczka w tej firmie to idealne wyjście z trudnej sytuacji, kiedy nagłe zaskoczyły nas problemy finansowe. Firma oferuje wygodne wsparcie finansowe na korzystnych warunkach.

Firma oferuje pożyczki, które można przeznaczyć na dowolny cel. Wielu ludzi przeznacza dodatkowe pieniądze na remont mieszkania, na zakup auta, na zakupy lub na wakacje.

Monedo Now logowanie

Firma Monedo Now udziela pożyczek do 20 000 zł całkowicie przez internet. W tej instytucji nie jest konieczne przedstawianie jakichkolwiek dokumentów. Wszytko, odbywa się na podstawie wniosku kredytowego, który wypełniasz na stronie internetowej.

O pożyczkę na raty w Monedo Now może skorzystać każdy pełnoletni obywatel Polski z ważnym dowodem osobistym oraz kontem w banku. Wniosek o pożyczkę jest w 100% online, należy mieć również dostęp do adresu e-mail oraz do telefonu typu smartphone, tabletu albo komputera.

W Mondeo wypełniasz wniosek o pożyczkę na przejrzystych i jasnych warunkach. Dla osób zapracowanych opcja wnioskowania online jest bardzo wygodna. Nie trzeba wychodzić z domu i stać w długich kolejkach.

 1. Proces wnioskowania o kredyt zaczynamy od wyboru kwoty i terminu spłaty;
 2. Następnie przechodzimy do wypełniania kwestionariuszu oraz założenia profilu klienta na stronie pożyczkobiorcy;
 3. Musimy również dokonać weryfikacji rachunku bankowego. W tym celu wystarczy przelać 0,01 zł na konto firmy;
 4. Po kilku minutach zostanie do klienta wysłana odpowiedź o przyznaniu lub odmówieniu pożyczki;
 5. W przypadku pozytywnych wyników rozpatrzenia wniosku pożyczkobiorca musi przyjąć ofertę i złożyć podpis online;
 6. Firma gwarantuje przelew pieniędzy po kilku minutach.

Monedo Now kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Kreditech Sp. z o o

Siedziba firmy: ul. Prosta 51, Warszawa

E-mail: info@monedo.pl

WWW: www.monedo.pl/now

Telefon kontaktowy: 12 881 12 09

Godziny pracy: pon. – pt.: 9:00 – 18:00

Monedo Now opnie

Marka Monedo Now to jeden z pożyczkodawców proponujących pożyczki na raty, oparte na jasnych i przejrzystych warunkach. Wielu klientów bardzo pozytywnie wypowiada się o tej firmie.

Arleta 56 lat:

 • Polecam tę firmę szybka decyzja i szybki przelew. Po niecałych 30 minutach miałam pieniądze na koncie.

Paulina 31 lat:

 • Pożyczkę spłacam, co miesiąc bez żadnych niespodzianek. Firma uczciwa i w miarę szybko przelewa pieniądze.

Piotrek 26 lat:

 • Wniosek o pożyczkę został zaakceptowany pieniądze błyskawicznie wpłynęły na moje konto bez zbędnych formalności. Polecam.

Janusz 41 lat:

 • Elastyczna pożyczka na raty do uzyskania tylko w tej firmie, wniosek o pożyczkę złożony online, więc wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

Maciej 29 lat:

 • Marka Monedo Now to sprawdzona pożyczka na raty, którą brałem już kilka razy. Obsługa bardzo miła, szybko odpowiada na maile z pytaniami.