Pierwsza pożyczka za 0 zł do 2500 zł na 30 dni tylko w Miloan

Miloan

Miloan to międzynarodowa firma, która swoje oferty pożyczkowe dopasowuje indywidualnie do potrzeb i możliwości klienta. Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. Oferta Miloan podzielona jest na mniejsze pożyczki dostępne dla nowych klientów oraz zobowiązania o wyższych kwotach, dostępne dla osób, które już, co najmniej raz skorzystały z usług tej firmy pożyczkowej.

Pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest darmowa, o ile zostanie w całości spłacona w terminie. W tej firmie można pożyczyć pieniądze w kwocie od 300 do 2500 złotych i spłacić w ciągu 1-30 dni. Kolejne pożyczki są płatne, ale dostępne są w wyższej kwocie do 5000 złotych. Kwoty pożyczki rosną stopniowo wraz z kolejnymi pożyczeniami. Wszystkie pożyczki należy spłacić w okresie od 1 do 30 dni. Pożyczki od tej firmy możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Miloan logowanie

Firma Miloan prowadzi swoją działalność w internecie, w związku z tym wszystkie formalności pożyczkowe należy załatwić online. O pożyczkę w firmie Miloan mogą wnioskować osoby, które: są w wieku 22 do 75 lat, posiadają ważny dowód osobisty, własne konto bankowe, telefon komórkowy oraz adres e-mail. Dodatkowo pożyczkobiorcy ubiegający się o pożyczkę nie mogą figurować w bazach dłużników.

MiLoan – proces wnioskowania o pożyczkę:

 1. W pierwszej kolejności trzeba wejść na stronę www Miloan i tam określić kwotę oraz termin spłaty pożyczki;
 2. Następnie, jeśli jesteśmy nowymi klientami, musimy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym wpisujemy dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz konta bankowego;
 3. Po wysłaniu formularza otrzymujemy na numer telefonu wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać, logując się do serwisu;
 4. Po tej czynności trzeba wypełnić wniosek pożyczkowy, podając w nim dokładne dane oraz miejsce zatrudnienia i źródło dochodu;
 5. Następnie wymagana jest weryfikacja. Można jej dokonać za pomocą przelewu w symbolicznej kwocie 0,01 zł lub poprzez aplikację BlueCash, z której logujemy się do swojego konta bankowego;
 6. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku informację o tym otrzymujemy na adres e-mail lub telefon w wiadomości SMS.
 7. Jeśli nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie, możemy liczyć na to, że potrzebne pieniądze trafią na nasze konto nawet w ciągu 15 minut.

Miloan kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: MILOAN POLSKA SP. Z O.O.

Siedziba firmy: ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa

E-mail: kontakt@miloan.pl

WWW: www.miloan.pl

Telefon kontaktowy: +48 533 100 533

Godziny pracy: 7:00 – 20:00

Miloan opinie

Firma Miloan Polska to marka stosunkowo młoda, która jednak doskonale odnajduje się na trudnym rynku pożyczkowym. Zasady chwilówki są przejrzyste, dokumenty na stronie internetowej w pełni dostępne, zaś opinie o firmie potwierdzają, że jest ona godna zaufania i po prostu gra fair.

Marcel 60 lat:

 • Firma super, udzielili mi pożyczki bez żadnych problemów. Pożyczka, a raczej pieniądze zostały mi przelane i spłacone w ustalonych terminach.

Liliana 55 lat:

 • Jedna z najlepszych form pożyczkowych na rynku. Świetny cennik i przemiła obsługa.

Beata 33 lata:

 • Potrzebowałam pieniędzy na chrzciny. Pożyczka w Miloan jest bardzo szybka. Na 30 dni wzięłam 800 zł i spłaciłam od razu po tym, jak dostałam przelew. Żadnych dodatkowych opłat.

Marian 45 lat:

 • Byłem w dołku finansowym jak trafiłem na ich ofertę. Firma udzieliła mi pierwszą darmową pożyczkę bez żadnych problemów. Z pomocą finansową pożyczkodawcy mogłem zrealizować wszystkie plany.

Sylwia 36 lat:

 • Sprawnie, szybki i miły kontakt z firmą. Pieniądze zostały szybko przelane na moje konto.