Mikrorata pożyczka online przez internet na raty

Mikrorata

Właścicielem marki Mikrorata jest firma Web4finance z siedzibą w Raszynie. To spółka specjalizująca się w pośrednictwie pożyczkowym. Mikrorata jest firmą oferującą internetowe usługi finansowe, specjalizującą się w krótkoterminowych ratalnych pożyczkach.

Oferta MikroRata kierowana jest zarówno do osób, które np. potrzebują drobnego wsparcia w utrzymaniu finansowej płynności, jak i do klientów wymagających nieco większego zastrzyku gotówki. Minimalna kwota, jaką pożyczymy w MikroRata to 1000 zł a maksymalnie możemy pożyczyć do 10 tys. zł. Niezależnie od wybranej kwoty, okres spłaty wynosi od 6 do 24 miesięcy.

Wnioskując o pożyczkę w serwisie Mikrorata.pl, musisz się liczyć z kilkoma wymaganiami stawianymi przez firmę. Oto one:

 • wiek pożyczkobiorcy – od 20 do 80 lat;
 • wymagane dokumenty – ważny dowód osobisty, w niektórych przypadkach udokumentowanie stałego dochodu lub wyciąg z konta;
 • obywatelstwo – polskie obywatelstwo lub karta stałego pobytu na terenie naszego kraju;
 • Mikrorata sprawdza BIK/ KRD/ ERIF/ BIG – tak, klienci są sprawdzani w bazach kredytowych BIK, BIG, ERIF i KRD;
 • weryfikacja – firma wysyła kuriera z kompletem dokumentów w celu potwierdzenia tożsamości.

Mikrorata logowanie

Wniosek na pożyczkę w portalu MikroRata.pl jest niezwykle prosty i każdy bez trudu sobie z tym zadaniem poradzi. Wszystkie formalności są zmniejszone do minimum. Do otrzymania pożyczki potrzebujemy jedynie dowodu osobistego, telefonu oraz konta w banku. Konsultant może również poprosić o dokument potwierdzający dochód.

Wniosek o pożyczkę można złożyć drogą elektroniczną poprzez serwis Mikrorata przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Wnioski rozpatrywane są w godzinach pracy biura obsługi klienta. Sprawdź, jak złożyć wniosek!

 1. Wybierz interesującą Cię kwotę pożyczki oraz okres spłaty;
 2. Wypełnij formularz pożyczkowy online;
 3. Uzupełnij swoje dane osobiste;
 4. Umów się z kurierem na odebranie i podpisanie umowy;
 5. Wzór umowy otrzymasz wcześniej drogą mejlową, dzięki czemu będziesz mieć pewność, co podpisujesz przy kurierze;
 6. Po otrzymaniu przez firmę podpisanej umowy otrzymasz gotówkę;
 7. Środki możesz otrzymać na konto bankowe lub wypłacić na poczcie.

Mikrorata kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Web4finance Sp z o.o.

Siedziba firmy: Aleja Hrabska 4A, Falenty

E-mail: info@mikrorata.pl

Telefon kontaktowy: 801 40 40 40

Strona internetowa: https://mikrorata.pl/

Mikrorata opinie

Firma pożyczkowa Mikrorata dba o klienta przedstawiając mu wszystkie koszty od razu. Firma świadczy profesjonalną pomoc finansową, dostosowuje produkty do indywidualnych możliwości i potrzeb klientów.

Honorata 50 lat:

 • Wypełnienie wniosku z Mikroratą to najprostsza rzecz pod słońcem. Pieniądze szybko trafiły na moje konto, raty nie były obciążeniem dla domowego budżetu.

Kamil 37 lat:

 • Mikroratę znalazłem dzięki koledze. Pilnie potrzebowałem pieniędzy na operację, nie maiłem czasu na wyjaśnienie formalności z bankiem. Chociaż opinia mego znajomego była pozytywną, miałem wątpliwości. Pieniądze otrzymałem, wszystko w porządku, spłacam raty.

Lidia 56 lat:

 • Wnioskowałam o najniższą kwotę 1000 zł i bez żadnych problemów ją uzyskałam. Pieniądze szybko wpłynęły na moje konto, polecam.

Michał 31 lat:

 • Jest to jedna z najlepszych ofert na rynku firm pożyczkowych. Szkoda, że nie mają pierwszej darmowej pożyczki, ale oprócz tego jest szybko, sprawnie i wymagane jedynie minimum formalności.

Ewa 26 lat:

 • MikroRata to bardzo dobra i godna zaufania firma. Firma ta udziela pożyczek przez internet to najlepsze rozwiązanie na szybkie zdobycie pieniędzy. Pożyczkę dostałam w tempie ekspresowym. Polecam.