Firma Mikrokasa zajmuje się udzielaniem pożyczek długoterminowych.

Mikrokasa

Mikrokasa jest polską firmą pożyczkową, która zadebiutowała na rynku finansowym w 2009 roku. Firma Mikrokasa zajmuje się udzielaniem pożyczek długoterminowych. Mikrokasa oferuje pożyczki ratalne online w wysokości od 1000 zł do 15000 zł. Zobowiązanie możemy spłacać w równych ratach, maksymalnie do 30 miesięcy.

W firmie tej możemy również pożyczyć pieniądze na miesiąc. Jest to pożyczka płatna w kwocie od 1000 zł do 3000 zł na okres spłaty 30 dni. O pożyczkę mogą się ubiegać wszyscy ci, którzy potrzebują dodatkowego finansowania. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. Wielu ludzi przeznacza ją na niespodziewane wydatki lub na remont mieszkania.

Mikrokasa logowanie

Pożyczki pozabankowe dostępne w serwisie Mikrokasa to produkt finansowy skierowany do tych klientów, którzy pieniądze chcą pożyczyć przez Internet, bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności.

Proces przyznania pożyczki jest prosty. Wystarczy złożyć wniosek na stronie mikrokasa.pl. Na stronie głównej znajdziemy formularz do wypełnienia – najpierw ustalamy, jaką chcemy wybrać kwotę pożyczki oraz w jakim okresie zamierzamy ją spłacić. W formularz zostaną ukazane dane dotyczące ilości kwoty miesięcznej do spłaty, okres trwania, całkowita kwota do spłaty. Co więcej, pożyczkodawca potrzebuje naszych danych osobowych w celu weryfikacji klienta. Pracownik Mikrokasy po złożonym wniosku skontaktuje się w celu przekazania decyzji. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, użytkownik dostanie na maila lub w wiadomości SMS potrzebne informacje. Umowa zostanie wysłana drogą elektroniczną, a pieniądze przelane na konto bankowe.

Mikrokasa kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Mikrokasa S.A.

Siedziba firmy: ul. Stefana Batorego 28-32, Gdynia

E-mail: ebencer@mikrokasa.pl

WWW: www.mikrokasa.pl

Telefon kontaktowy: 801 066 610

Mikrokasa opinie

Mikrokasa oferuje pożyczki pozabankowe dostosowane do potrzeb i możliwości swoich klientów. Stali klienci mogą skorzystać z pożyczki na 30 dni, pożyczki na raty oraz z pożyczki konsolidacyjnej.

Aniela 45 lat:

  • Firma ta udziela pożyczek bez żadnych zbędnych pytań. Dostałam pożyczkę 10 000 zł, a od złożenia wniosku czekałam tylko 30 minut i po chwili pieniądze były na koncie.

Halina 56 lat:

  • Pożyczka wygodna, szybka i bezproblemowa. Bardzo mi odpowiada, brałam dwa razy i za każdym razem było bez najmniejszych problemów.

Piotr 33 lat:

  • Udzielają pożyczek tylko na niewysokie kwoty, ale przynajmniej jest uczciwie i bez żadnych niespodzianek.

Andrzej 29 lat:

  • Mikrokasa to świetna chwilówka, o którą można wnioskować online. Wystarczy wejść na stronę, kliknąć w okno pożyczka online i podać kilka informacji o sobie. Decyzja o pożyczkę pozytywna, pieniądze zostały szybko przelane na moje konto. Polecam.

Marta 35 lat:

  • Od tej firmy pożyczyłam kilka stówek. Oddałam wszystko w terminie więc nie było też żadnych problemów. Mikrokasa jest ok.