lonas4players specjalna pożyczka dla graczy

Loan 4 players

Loans 4 Players to pierwsza w Polsce pożyczka dla miłośników gier komputerowych. Właściciele marki jest IPF Polska Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jest to bardzo wiarygodna instytucja pożyczkowa.

Firma specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty, dlatego marka ma nam do zaoferowania pożyczki długoterminowe, w których możemy uzyskać od 800 do 15000 zł, na okres spłaty od 3 do 36 miesięcy. Cały proces zaciągnięcia pożyczki odbywa się online, bez konieczności wychodzenia z domu. Osoby, które starają się o pożyczkę za pomocą serwisu Loans4Players muszą spełnić przedstawione poniżej wymagania:

 • Mają co najmniej 18 lat;
 • Mają polskie obywatelstwo;
 • Mają źródło regularnego i udokumentowanego dochodu;
 • Mają telefon komórkowy, dowód osobisty oraz własne konto bankowe

W nielicznych przypadkach pożyczkodawca może wymagać również dodatkowych dokumentów.

Loan 4 players logowanie

Firma pożyczkowa Loans 4 Players udziela pożyczek na raty. Loans 4 Players to pożyczki skierowane głównie do osób interesujących się grami komputerowymi. Takie osoby dodatkowej gotówki będą potrzebować na komputer stacjonarny lub specjalny laptop dla graczy, gdzie koszt takiego może przekroczyć 4000 zł. Musimy koniecznie zwrócić uwagę na procesor, kartę graficzną, pamięć RAM, czy płytę główną. Do kosztów musimy doliczyć zakup myszki, klawiatury, dobrej, jakości słuchawek oraz pady. Całość z pewnością przekroczy 5000 zł lub nawet 6000 zł. Miłośnicy gier nie muszą się niczym martwić, ponieważ pożyczka Loans 4 Players jest idealnie stworzona dla nich.

Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się w szybki i prosty sposób. Cała procedura odbywa się online przez internet.

 1. Na stronie głównej znajduje się wirtualny kalkulator, na którym wybieramy interesującą nas kwotę pożyczki. Poniżej również znajdziemy informację, jakie koszty czekają nas, gdy wybierzemy odpowiednie parametry;
 2. Jeżeli zainteresowała nas pożyczka w Loans 4 Players klikamy “aplikuj o pożyczkę”. Na ekranie wyświetli nam się formularz, który będziemy musieli odpowiednio wypełnić. Podajemy następująco: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz numer PESEL;
 3. Jeżeli wypełniliśmy wszystkie pola, możemy wysłać zapytanie o ofertę. Kolejnym krokiem będzie czekanie na odpowiedź ze strony konsultanta firmy;
 4. Po pozytywnej akceptacji wniosku doradca firmy zadzwoni do Ciebie w celu weryfikacji danych;
 5. Przyznaną kwotę otrzymasz na swój rachunek bankowy

Spłaty pożyczki można dokonać przelewem internetowym, złożyć dyspozycję w banku lub na poczcie. Pamiętaj, aby regulować raty zgodnie z dostarczonym przez pożyczkodawcę harmonogramem. Opóźnienia mogą skutkować naliczeniem dodatkowych kosztów.

Loan 4 players kontakt

Dane kontaktowe

Dokładna nazwa firmy: IPF Polska Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa

Kontakt telefoniczny: 22 395 85 87

E-mail: kontakt@loans4players.pl

Strona internetowa: https://loans4players.pl/

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 08:00 – 20:00, w sobotę 9:00 – 17:00

Loan 4 players opinie

Marka ta udziela pożyczek w 100% online. Cała procedura wnioskowania odbywa się przez internet i nie trzeba wychodzić z domu. Pożyczki Loan 4 Players dedykowane są dla miłośników gier komputerowych oraz sprzętu komputerowego. Pożyczkę możesz przeznaczyć nie tylko na zestaw sprzętu komputerowego, ale również na inne wydatki.

Konrad 36 lat:

 • Najszybsza pożyczka, z jaka się spotkałem. Przelew był po 10 minutach, dlatego polecam każdemu.

Przemek 30 lat:

 • Cennik spoko i do tego problemów nie robią żadnych. Pożyczka udzielona bez żadnych problemów, polecam.

Zosia 29 lat:

 • To najlepsza pożyczka dostępna na rynku, można uzyskać dużą kwotę na długo okres. Wszystkie formalności ograniczone do minimum. Polecam.

Damian 40 lat:

 • Ciekawa propozycja, cennik przystępny i do tego problemów nie robią z pożyczaniem. Polecam tę ofertę każdemu.

Adrian 22 lata:

 • Pieniądze zostały bardzo szybko przelane na moje konto. To super oferta dla tych dla graczy takich jak ja. Pożyczkę uzyskałem bez żadnych problemów, zarabiam to i spłacam.