Pożyczka bez zdolności kredytowej - firmy pozabankowe

Kredyt bez zdolności kredytowej

W Polsce banków oraz firm pozabankowych jest bardzo dużo, jednak tylko niektóre instytucje pozabankowe udzielają pożyczek bez zdolności kredytowej. Pożyczki natomiast bez zdolność kredytowej na pewno nie udzielają żadne banki. Każda osoba, która złoży wniosek o kredyt w banku jest poddawana bardzo szczegółowej ocenie pod kątem wiarygodności finansowej.

Zgodnie z polskim prawem bankowym, zdolność kredytowa to zdolność do spłaty zaciągniętego kredytu wraz z odsetkami w terminach określonych w umowie. Jest to niewątpliwie rutynowe postępowanie banku, który w ten sposób sprawdza, czy potencjalny klient ma możliwość bezproblemowego zwrócenia pożyczonych pieniędzy oraz opłacenia kosztów związanych z kredytem.

Czynniki w zdolności kredytowej

  • Otrzymywanych dochodach (np. ich wysokości czy źródle pochodzenia – czy jest to umowa o pracę, renta, czy np. świadczenia socjalne) oraz stałych wydatkach;
  • Profilu klienta, (na który składają się wiek, liczba osób na utrzymaniu, zawód, stan cywilny);
  • Historii kredytowej (czy wcześniej były zaciągane zobowiązania, terminowość spłat – to wszystko bank sprawdza w BIK – Biurze Informacji Kredytowej);
  • Aktualnych zobowiązaniach finansowych;
  • Obecności w różnego rodzaju rejestrach dłużników (jak KRD, BIG).

Czy dostanę kredyt bez zdolności?

Wielu ludzi może mieć problem ze spłatą swoich wcześniejszych zobowiązań, dlatego takie osoby chętnie pożyczają. Korzystając z usług firm pożyczkowych wciąż masz szansę na dodatkowe środki. Chwilówka to pożyczka bez BIK (bez zdolności kredytowej) to niewielka pożyczka, która jest poszukiwana w szczególności przez osoby zadłużone. Dzięki ich wsparciu pożyczysz pieniądze szybko, wygodnie i niedrogo.

W Polsce istnieje wiele firm pozabankowych, które zyskują na popularności głównie dzięki elastycznemu podejściu do weryfikacji zdolności kredytowej swoich klientów. Szybkie pożyczki bez sprawdzania klienta skierowane są do wszystkich, którzy nie otrzymają kredytu bankowego ze względu na ilość zabezpieczeń stosowanych przez bank oraz brak zdolności.

Pożyczki bez zdolności

Pożyczki bez zdolności kredytowej dostępne są przede wszystkim dla wielu osób po spełnieniu podstawowych warunków. Najczęstszymi jednak wymaganiami, jakie klient musi spełnić są: posiadanie pełnoletności oraz obywatelstwa polskiego. Instytucje bardzo często również nie podejmują współpracy z osobami, które przekroczyły ustalany próg wiekowy. Ważne jest również posiadanie konta bankowego, adresu zameldowania, adresu e-mail oraz numer telefonu komórkowego.

Sam proces wnioskowania o kredyt bez zdolności kredytowej jest dość prosty i nie zabiera dużo czasu. Niewątpliwie wygodnym rozwiązaniem jest kredyt bez zdolności kredytowej przez internet, który pozwala na przeprowadzenie wszystkich procedur bez wychodzenia z domu. W tym celu należy wypełnić wniosek oraz załączyć wskazane dokumenty, o ile są wymagane. Po weryfikacji przeprowadzonej przez pożyczkodawcę pieniądze są wypłacane na wskazane konto bankowe.

Maksymalna kwota kredytu bez zdolności

Przede wszystkim łatwy dostęp do finansowania to jeden z kluczowych parametrów związanych z wyborem pożyczki. Szczególnie w sytuacjach, gdy pożyczkę możemy przeznaczyć na dowolny cel lub możemy je przeznaczyć na niespodziewane wydatki.

Pożyczki dla zadłużonych

Wydaje się, że pożyczki dla zadłużonych trafią tylko do klientów, którzy nie mają zdolności kredytowej. Ich sytuacja finansowa nie jest obiecująca. Jest to oferta przeznaczona dla osób, które w przeszłości miały problemy z terminowymi spłatami swoich zadłużeń, przez co stały się mało wiarygodne.

Pożyczka bez zdolności kredytowej jest z pewnością zastrzykiem finansowym oferowanym przez pozabankowe firmy pożyczkowe. W firmie pozabankowej możemy otrzymać pożyczkę w kwocie od 100 do 10000 zł z okresem spłaty od 30 do 65 dni. Obecnie pożyczkę bez BIK możemy przeznaczyć na dowolny cel.