Kredyt bez zaświadczeń o dochodach

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach

Pomimo znacznego rozwoju usług pożyczkowych największym plusem dla pożyczkodawcy jest stabilny dochód kredytobiorcy. Jest to sytuacja, które nie zmienia się od lat, ponieważ firma udzielająca pożyczek czuje się pewnie, wiedząc iż pożyczyła pieniądze osobie, która ma stabilne źródło dochodu. Jednak potrzeba kilkuset tysięcy Polaków spowodowała, że powstały oferty kredytów bez zaświadczeń o dochodach. Co więcej pożyczki te mają tak samo atrakcyjne oprocentowanie jak dla osób, która mają dobrą zdolność kredytową.

Pożyczki przez Internet bez zaświadczeń

Firm pożyczkowych, które otwarcie reklamują się jako firmy udzielające pożyczek bez zaświadczeń online jest coraz mniej. Mimo wszystko zdarzają się takie oferty i chcemy Wam je przedstawić. Chcemy jednocześnie podkreślić, iż nikomu nie możemy dać 100% gwarancji na to, że dostanie pozytywną decyzję kredytową. Jest tak dlatego, że na pozytywny wynik ma wpływ wiele czynników:

  • wiek kredytobiorcy,
  • zdolność kredytowa,
  • czy jest to nowy klient, czy stały,
  • koniunktura kredytowa na rynku finansowym.

Poniżej lista ofert, w których szansa dostania kredytu jest największa. Polecamy złożenie wniosku w dwóch lub trzech firmach, ponieważ zawsze któraś może odmówić i stracimy cenny czas. A przecież można jednocześnie procesować kilka wniosków.

Rodzaje dochodów, a pożyczka

Chcemy jeszcze nadmienić, że zmieniający się rynek pracy spowodował, iż nie tylko umowa o pracę jest postrzegana przez pożyczkodawcę jako stabilne źródło dochodu. Chcemy jeszcze raz wymienić wszystkie rodzaje dochodów, które firma pożyczkowa weźmie pod uwagę.

  • umowa o pracę na czas nieokreślony – nie będziemy się długo rozpisywać, bo jest to najstabilniejsza forma zatrudnienia.
  • umowa o pracę na czas określony – jest trochę mniej stabilna, chyba że ktoś ma okres umowy dłuższy niż okres spłaty kredytu.
  • jednoosobowa działalność gospodarcza – tutaj nastąpiła ogromna zmiana, ponieważ firmy pożyczkowe zaczęły ten rodzaj umowy zatrudnienia traktować jak umowę o pracę. Tym bardziej, jeśli firma nie jest nowa i istnieje minimum 2 lata.
  • umowa zlecenie – jeśli umowa zawiera czas wykonywania i jest to czas, który pokrywa się z kredytowaniem to jest dobrze.
  • umowa o dzieło – dochód najmniej lubiany przez firmy pożyczkowe.