Pożyczka za 0 zł i pożyczka na raty w KasaTak

KasaTak

Firma pożyczkowa KasaTak należy do grupy Ferratum, działającej w ponad dziewiętnastu krajach Europy. Jest to marka godna zaufania i oferująca atrakcyjne warunki zobowiązań oraz jasne zasady regulaminu.

Instytucja pożyczkowa KasaTak specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych i ratalnych. Firma oferuje pożyczki krótkoterminowej w kwocie od 100 do 2000 PLN na okres 15 lub 30 dni. Przy kolejnej pożyczce krótkoterminowej kwota, o jaką możemy się ubiegać może wynosić do 4000 PLN.

Pożyczka ratalna w KasaTak zaciągnięta może być na okres maksymalnie 24 miesięcy do kwoty 10000 PLN. Tak wysoka kwota dostępna jest tylko dla stałych klientów firmy. Oznacza to, że jeśli chcemy ubiegać się o kwotę powyżej 5000 PLN to musimy mieć już, co najmniej jedną spłaconą pożyczkę w KasaTak.

O pożyczkę w KasaTAK mogą starać się wszystkie osoby w przedziale wiekowym od 21 do 70 lat, które posiadają dowód osobisty, stałe miejsce zameldowania i nie są osobami zadłużonymi w Krajowym Rejestrze Długów. Ponadto należy posiadać własny rachunek bankowy oraz numer telefonu komórkowego oraz e-mail.

KasaTak logowanie

Proces wnioskowania o chwilówkę jest łudząco podobny do schematu stosowanego w innych tego typu instytucjach, wypełniamy go przez internet.

  1. Pierwszym krokiem jest wejście na stronę internetową i za pomocą suwaków ustawić interesującą nas kwotę i czas, na jaki chcemy pożyczyć pieniądze;
  2. Następnie należy wypełnić wniosek o pożyczkę. Należy tam podać swoje dane, takie jak imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego oraz dane kontaktowe – numer telefonu, e-mail i adres;
  3. Następnie należy przelać symboliczną opłatę w wysokości 1 gorsza na wskazany numer konta bankowego firmy w celu weryfikacji danych pożyczkobiorcy;
  4. Potem musimy czekać aż pożyczkodawca przeanalizuje wniosek i w kilkanaście minut zawiadamia o decyzji;
  5. Kiedy cały proces zakończy się pozytywnie, pieniądze w ekspresowym czasie powinny pojawić się na koncie klienta.

KasaTak kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Ferratum Bank p.l.c.

Siedziba firmy: ST Business Centre 120, The Strand, Gzira, GZR 1027, Malta

E-mail: info@ferratumbank.pl

WWW: www.kasatak.pl

Telefon kontaktowy: 71 716 22 22

Godziny pracy: 24h/d

KasaTak opinie

Firma pożyczkowa Kasa Tak wyróżnia się pozytywną opinią, ponieważ udziela szybkich i bezpiecznych pożyczek. Oprócz tego firma stała się bardzo popularna ze względu na minimalne formalności i szybkie dostarczanie gotówki.

Monika 30 lat:

  • Otrzymałam pierwszą darmową pożyczkę, którą mogłam przeznaczyć na wakacje. Proces składania wniosku online, szybka weryfikacja i pieniądze na koncie tego samego dnia.

Dawid 28 lat:

  • Polecam firmę KasaTak ze względu na to, że udziela pożyczek krótkoterminowych, jak i ratalnych. Sam potrzebowałem pożyczki na dłuższy okres, firma bez żadnych problemów udzieliła mi pożyczki.

Marta 35 lat:

  • W tej firmie stali klienci mogą pożyczać przez telefon, co jest dużym dla mnie udogodnieniem. Firma udziela pożyczki szybko i bez formalności.

Andrzej 40 lat:

  • Jest to bardzo rzetelna i uczciwa firma, oferują pierwszą pożyczkę za darmo do 2000 zł. Nowi klienci spłacają tyle ile pożyczyli, polecam.

Sylwia 55 lat:

  • Oferta od tej firmy 100% mnie zadowala – szybko, sprawnie, wygodny kalkulator na stronie oraz miła obsługa klienta.