Pożyczki online na raty przez internet Hapi pożyczki

Hapi pożyczki

Hapipożyczki to marka pożyczkodawcy, który szczyci się indywidualnym podejściem do każdego klienta. To marka pożyczkowa, która znajduje się pod skrzydłami Providenta – jednej z największych w Polsce firm pożyczkowych. Firma oferuje pożyczki ratalne w kwotach od 800 do nawet 25 000 złotych przy okresie spłaty od 3 do 48 miesięcy.

Pożyczkę w Hapi pożyczka można zacząć spłacać dopiero po 2 miesiącach, a w razie kłopotów z płynnością finansową, warto skorzystać z wakacji od rat. Firma pożyczkowa Hapipożyczki oferuje również wakacje kredytowe. Z tej opcji może skorzystać klient, który chce odroczyć płatność w danym miesiącu. Pierwszy raz pożyczkobiorca może skorzystać dopiero po 6 miesiącu spłaty zobowiązania. Jeżeli zdecydujemy się na tę usługę, musimy pamiętać, że termin spłaty przesunie się nam o kolejny miesiąc.

Pożyczka przeznaczona dla osób: pełnoletnich, mających ważny dowód osobisty, własne konto bankowe oraz aktywny numer telefonu. Oprócz tego należy również zamieszkiwać na terenie Polski oraz wykazać dochód z aktualnej pracy.

Hapi pożyczki logowanie

Hapi pożyczki to pożyczki ratalne dostępne w całości przez Internet. Firmy oferuje pożyczki, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony Klientów szukających pożyczek online. Wnioskowanie o pożyczkę nie jest czasochłonne i nie powinno zająć więcej niż kilka minut. Jeszcze tego samego dnia, w którym złożyło się wniosek, Hapi Pożyczki wyda decyzję i skontaktuje się z klientem (lub też następnego dnia roboczego, jeżeli wniosek złożony był poza godzinami pracy biura).

Wniosek składamy za pośrednictwem strony internetowej. Należy wypełnić formularz rejestracyjny i założyć konto.

 1. Zaznacz odpowiednią kwotę i liczbę rat na kalkulatorze pożyczkowym dostępnym na stronie hapipozyczki.pl;
 2. Wypełnij formularz pożyczkowy i wniosek;
 3. Poczekaj na decyzję Hapi Pożyczki i otrzymaj ofertę maksymalnej dostępnej pożyczki i liczby rat. Może się z Tobą skontaktować pracownik firmy i poprosić o potwierdzenie dochodów;
 4. Zaakceptuj ofertę;
 5. Należy dokonać weryfikacji przelewając 1 złoty na rachunek Hapi Pożyczki
 6. Odbierz przelew z pożyczką.

Hapi pożyczki kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: IPF Polska Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 136, Warszawa

E-mail: bok@hapipozyczki.pl

WWW: www.hapipozyczki.pl

Telefon kontaktowy: 22 395 85 85

Godziny pracy: Pon.-Pt.: 08:00 – 20:00, Sob.: od 9:00 do 17:00

Hapi pożyczki opinie

Firma Hapipożyczki to często wybierana marka pożyczkowa. Firma dba o swoich nowych, jak i stałych klientów, oferując korzystne warunki pożyczania. Marka udziela wysokich pożyczek na raty, których termin spłaty można odroczyć, a o ich przeznaczeniu nie trzeba informować.

Marcin 44 lat:

 • Firma Hapi pożyczki jest bardzo uczciwa, taka pożyczka na raty jest bardzo pomocna, kiedy ktoś nie chce nadwyrężać swojego budżetu.

Filip 33 lata:

 • Firma Hapi pożyczki to jedna z najpopularniejszych szybkich pożyczek na raty – bez zaświadczeń. Bez żadnych problemów udzielili mi pożyczki, polecam.

Sandra 40 lat:

 • Polecam firmę hapi pożyczki. Wzięłam u nich 7 tys. na 2 lata. Wszystkie formalności nie trwały długo, kasę miałam na koncie następnego dnia. Pożyczkę spłaciłam szybciej i bez problemu.

Halina 56 lat:

 • Zdecydowanie polecam. Znacznie łatwiej o pożyczkę niż w banku, a warunki porównywalne. Formalności załatwione w niespełna godzinę, a pieniądze wpłynęły na konto tego samego dnia.

Gabrysia 36 lat:

 • Potrzebowaliśmy z mężem pieniędzy na mały remont. Oczywiście bank odmówił nam pożyczki, firma Hapi pożyczki udzieliła nam odpowiedniej kwoty. Dzięki, której nasze problemy zostały rozwiązane. Remont zrobiony, a pożyczka się spłaca.