Freezl.pl to krótkoterminowe pożyczki pozabankowe na dowód

Freezl

Marka Freezl należy do Tribution Consult Ltd. z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, a na Polskim rynku istnieje od ponad 2 lat. Pożyczkodawcą w Freezl.pl jest firma o nazwie Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma Freezl.pl to platforma internetowa, która udziela krótkoterminowych pożyczek online, w szybki i kompleksowy sposób pomoże Ci uzyskać pieniądze w nagłej sytuacji. W serwisie Freezl.pl można zaciągnąć pożyczkę w kwocie od 100 do 5000 zł z terminem spłaty do 35 dni. Dla stałych klientów okres kredytowania może wynieść do 65 dni. Z kolei nowi klienci platformy mogą skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo w symbolicznej kwocie 100 zł.

Firma dla każdego klienta oferuje możliwość uzyskania, co piątej pożyczki za darmo. To bardzo proste: wystarczy brać pożyczkę we Freezl, co 30 dni, korzystać ze środków nie mniej niż 14 dni, oddawać pieniądze w terminie, co piąty raz otrzymasz darmową pożyczkę w wysokości od 100 do 5000 złotych na okres do 65 dni w ciągu 15 minut.

Pożyczki oferowane przez firmę uzyskają tylko te osoby, które spełniają poniższe warunki:

 • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i mieszkasz w Polsce;
 • skończyłeś 18 lat i posiadasz stały dochód;
 • mają aktywny numer telefonu komórkowego oraz adres mailowy;
 • posiadasz osobisty rachunek bankowy w jednym z polskich banków oraz założyłeś Profil na stronie freezl.pl

Freezl logowanie

Korzystając z platformy można otrzymać szybką gotówkę dzięki zaledwie kilku kliknięciom. Cały proces wzięcia chwilówki Freezl jest stosunkowo prosty i podobny jak w przypadku innych firm pożyczkowych. Poniżej krok po kroku zobaczysz jak wziąć pożyczkę online:

 1. Osoby, które chcą zawnioskować o pożyczkę muszą za pomocą specjalnych suwaków wybrać odpowiednią kwotę oraz okres spłaty;
 2. Następnie wypełniamy formularz pożyczkowy, w którym umieszczamy dane osobowe. Ważne, aby uzupełnione dane były poprawne. Na tym etapie możemy wykorzystać logowanie poprzez np. Facebooka, co jest nowością wśród pożyczkodawców;
 3. Kolejnym etapem jest potwierdzenie rachunku bankowego za pomocą usług Instantor, dzięki czemu nie ma potrzeby wykonywania przelewu weryfikacyjnego;
 4. Po weryfikacji zostanie wydana decyzja i jeżeli jest ona pozytywna, pieniądze zostaną przelane za pomocą serwisu BlueMedia. Zwykle trwa to od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, jest to jednak zależne od pracy banku, w którym posiadamy rachunek bankowy.

Freezl kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Twarda 18, Warszawa

E-mail: info@freezl.pl

Telefon kontaktowy: +48 22 87 383 87

Strona internetowa: https://freezl.pl/

Godziny pracy: Poniedziałek — Piątek 08:00 – 19:00, Sobota — Niedziela 09:00 – 17:00

Freezl opinie

Firma Freezl to pożyczkodawca cieszący się pozytywną opinią. Pożyczkodawca gwarantuje szybkie i wygodne pożyczanie, a dodatkowo pozwala cieszyć się wieloma atrakcyjnymi promocjami.

Kamil 39 lat:

 • Firma Freezl spełniła moje oczekiwania, pieniądze otrzymałem szybko i bez problemu. Polecam.

Milena 29 lat:

 • Pożyczka bez zbędnych pytań i formalności. Decyzja w 15 minut i zaraz potem pieniążki na koncie. Bardzo mili konsultanci. Polecam w 100%.

Wiktoria 42 lata:

 • Wnioskowanie o pożyczkę odbyło się bez komplikacji, pieniądze wpłynęły w niedługim czasie od złożenia wniosku na moje konto. Nie mam żadnych zarzutów.

Oskar 30 lat:

 • Bardzo rzetelna firma. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz, pożyczka udzielona bardzo szybko bez zbędnych formalności.

Grzegorz 41 lat:

 • Polecam wszystkim bez jakikolwiek zastrzeżeń, jasne warunki, małe koszty i miła obsługa. Na konto pieniądze wpłynęły tego samego dnia co składałem wniosek.