szybkie pożyczki na raty przez internet

Ferratum Money

Popularna na polskim rynku firma pożyczkowa – Ferratum Money. To przede wszystkim znany pożyczkodawca, który specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych oraz długoterminowych. Firma Ferratum działa w ponad 25 krajach i obsługuje ponad 2 miliony klientów na całym świecie.

Firma pożyczkowa Ferratum Money również oferuję pierwszą pożyczkę za darmo. Marka udziela pożyczki na krótko to doskonała oferta dla osób, które potrzebują niewielkiego wsparcia swoich finansów. Pierwsza pożyczka krótkoterminowa do 2 000 zł jest przyznawana za darmo na 30 dni. Z tej opcji mogą skorzystać tylko nowi klienci. Obowiązkiem klienta jest ją spłacić w terminie, w innym wypadku zostaną naliczone standardowe opłaty.

Pożyczka na raty skierowana jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. W tej ofercie klienci mogą pożyczyć maksymalnie do 5000 złotych zaś przy drugiej i każdej kolejnej pożyczce aż do 10 000 złotych. Pożyczkę na raty należy spłacić w czasie od 6 do 24 miesięcy.

Osoby, które chcą skorzystać z pożyczki muszą spełnić poniższe wymagania:

  • posiadać dowód osobisty;
  • mieć własne konto bankowe;
  • posiadać polski numer telefonu komórkowego;
  • nie można być ujętym w rejestrach dłużników: KRD, ERIF oraz Infomonitor;
  • mieć ukończone 21 lat i nie być starszym niż 78 lat (pożyczka krótkoterminowa), mieć ukończone 25 lat i nie być starszym niż 78 lat (pożyczka długoterminowa).

Marka pożyczkowa Ferratum Money nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów na temat pracy. Wystarczy tylko spełnić wyżej wspomniane wymagania.

Ferratum Money logowanie

Ferratum jest jedną z firm, które udzielają pożyczek krótkoterminowych i ratalnych. Wybierając pierwsze z nich można pożyczyć mniejszą kwotę. Pożyczka ratalna jest skierowana do klientów, którzy potrzebują większych funduszy i dłuższego terminu spłaty. Wniosek o pożyczkę składa się przez internet, ale najpierw należy wybrać kwotę i okres spłaty na suwaku. Następnie trzeba wypełnić formularz, podając swoje dane osobowe.

Po wysłaniu wymaganych informacji, klient zostanie poproszony o zrealizowanie przelewu ze swojego indywidualnego konta bankowego celem weryfikacji danych. Inną metodą autoryzacji jest skorzystanie z usługi Instantor. Może się zdarzyć, że firma będzie chciała dodatkowo sprawdzić tożsamość klienta i może poprosić o wysłanie zdjęcia lub skanu dowodu osobistego.

Po otrzymaniu danych i sprawdzeniu sytuacji finansowej klienta, firma podejmuje decyzję, czy przyznać klientowi środki. Jeśli odpowiedź jest pozytywna, zostaną one wysłane na konto, którego wnioskodawca użył do weryfikacji.

Ferratum Money kontakt

Dane firmy i kontakt
Dokładna nazwa firmy: Ferratum Bank p.l.c.
Siedziba firmy: Tagliaferro Business Centre Level 6, 14 High Street, Sliema, Malta
E-mail: info@ferratumbank.pl
WWW: www.ferratum.pl
Telefon kontaktowy: 71 716 22 22
Godziny pracy: 24h/d

Ferratum Money opinie

Firma pożyczkowa Ferratum Money od wielu lat cieszy się nie tylko dobrą opinią na rynku finansowym, ale i ogromnym zaufaniem wśród nowych, jak i stałych klientów.

Mateusz 30 lat:

  • Jak dla mnie to najlepszy pożyczkodawca. Pieniądze uzyskałem szybko i bez stresu oraz żadnych bez zbędnych pytań o pracę.

Dominik 26 lat:

  • Potrzebowałem pożyczki na drobne naprawy przy aucie, jak i w domu. Wszystko przejrzyste od początku pieniądze pożyczone rozpisane raty. Pieniądze szybko wpłynęły na moje konto, polecam.

Beata 35 lat:

  • Firma bankowa udzieliła mi pożyczki, gdy byłam w nagłej potrzebie i dołku finansowym. Pożyczka z Ferratum okazała się zbawienna. Pieniądze rozpisane na raty teraz, co miesiąc spłacam regularnie.

Szymon 29 lat:

  • W tej firmie możemy wziąć pożyczkę na szybko bez zbędnych „prześwietleń” naszych zdolności kredytowych. Pierwsza pożyczka wzięta i spłacona, polecam.

Monika 39 lat:

  • Pożyczka Ferratum jest najlepsza dostałam pieniądze bez żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu, polecam.