Pożyczka krótkoterminowa ExtraPortfel

Extraportfel

Extraportfel to marka stworzona przez Creamfinance sp. z o.o., właściciela LendOn i Lendonraty. Na rynku pożyczek online działa od 2015 roku. Specjalizuje się w szybkich pożyczkach gotówkowych. Celem firmy jest pomoc finansowa w sytuacji niespodziewanych wydatków, sterty niezapłaconych rachunków, czy upragnionych zakupów.

Pożyczki w Extraportfel oferowane są zarówno dla nowego, jak i dla stałego klienta. Pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa i wynosi aż 3000 zł z okresem spłaty do 45 dni. Pożyczoną gotówkę należy oddać w wyznaczonym terminie, w przeciwnym razie zostaniesz obciążony dodatkowymi kosztami. Jest to jedna z najlepszych ofert promocyjnych wśród krótkoterminowych pożyczek chwilówek.

Co więcej, ExtraPortfel swoim klientom oferuje pożyczki do 6000 zł z okresem spłaty od 5 do 45 dni. To idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących gotówki na nagłe wydatki. Jeśli zaś klient nie jest w stanie spłacić terminowo swojego zobowiązania, może refinansować swoją pożyczkę.

Każdy, kto otrzymać pożyczkę w ExtraPortfel musi spełniać podstawowe wymogi pożyczkodawcy. Wnioskować może osoba w wieku od 21 do 70 lat, posiadająca polski dowód osobisty oraz rachunek w polskim banku. Mająca również obywatelstwo polskie, adres e-mail oraz aktywy numer telefonu komórkowego.

Z pożyczki w ExtraPortfel mogą skorzystać także osoby o nieregularnych dochodach. Wnioski są rozpatrywane indywidualnie, dzięki czemu osoby zadłużone także mogą ubiegać o gotówkę. Pożyczkodawca nie wymaga żadnych zaświadczeń o źródłach dochodu; podczas oceny pożyczkobiorcy kieruje się swoim scoringiem, tj. systemem oceniania pożyczkobiorcy.

Extraportfel logowanie

Proces wnioskowania o pożyczkę jest taki sam jak innych firmach. Wniosek o pożyczkę w EkstraPortfel należy złożyć przez internet.

  1. Na stronie głównej ExtraPortfel wybieramy kwotę i okres spłaty. Następnie wypełniamy wniosek swoimi danym jednocześnie rejestrując się w serwisie;
  2. Po jego wypełnieniu musimy wykonać przelew weryfikacyjny. Firma Extraportfel korzysta z możliwości weryfikacji pierwszego klienta za pośrednictwem aplikacji Instantor. Może to jednak być także tradycyjny przelew weryfikacyjny w wysokości symbolicznego 1 grosza;
  3. Następnie otrzymamy na e-mail i telefon (smsem) informację, czy pożyczka została nam przyznana;
  4. Na tym etapie firmie pożyczkowej pozostaje już tylko przekazać pieniądze na wskazany przez nas numer rachunku.

Extraportfel kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

E-mail: info@extraportfel.pl

WWW: www.extraportfel.pl

Telefon kontaktowy: 22 388 66 66

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 22:00, Sb. – Ndz. 09:00-18:00

Extraportfel opinie

Firm pożyczkowa Extra Portfel to propozycja dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z promocji pierwsza pożyczka za darmo, jak i również dla tych, co starają się o wyższe kwoty pieniężne. Firma Extraportfel to uczciwy pożyczkodawca, który szybko przesyła pieniądze i nie wyznacza szeregu formalności, jak to jest w przypadku kredytów udzielanych przez banki.

Marcel 33 lat:

  • Otrzymałem pierwszą pożyczkę za darmo w kwocie do 2500 zł, okres spłaty jak dla mnie najlepszy, bo jest wydłużony do 45 dni, dlatego ze spłatą nie miałem żadnych problemów. Polecam.

Anna 26 lat:

  • W tej firmie otrzymałam pierwszą darmową pożyczkę z okresem spłaty do 45 dni. Wniosek o pożyczkę wypełniłam przez internet i cały proces odbył się bardzo szybko i bez żadnych problemów.

Iza 28 lat:

  • Jak dla mnie najlepsza firma oferująca szybkie pożyczki, firma jest uczciwa ma przejrzyste zasady pożyczania.

Tadeusz 59 lat:

  • Firmie pożyczkowej Extraportfel można zaufać. Na stronie internetowej podaje kluczowe dane kontaktowe oraz jasno tłumaczy najważniejsze zasady wnioskowania jak dla mnie bardzo dobra oferta.

Filip 31 lat:

  • Jak dla mnie jest to najlepsza pożyczka na rynku, brałem parę razy, w razie potrzeby i nie miałem żadnych problemów. Umowa jest bardzo czytelna i nie zawiera żadnych haczyków.