Creditstar to doświadczony pożyczkodawca udzielający finansowania na całym świecie.

Creditstar

Firma pożyczkowa Creditstar to międzynarodowa grupa finansowa działająca od 2006 roku. Pożyczkodawca oferuje wygodne, elastyczne i zrozumiałe produkty finansowe, które spełniają oczekiwania i zaspokajają potrzeby klientów. Creditstar specjalizuje się w udzielaniu klientom indywidualnym krótkoterminowych pożyczek on-line.

Creditstar oferuje pożyczki krótko i średnioterminowe. Okres spłaty wynosi minimalnie 5 dni, a maksymalnie 3 miesiące. Osoba, która wcześniej nie brała pożyczki w Creditstar, może za pierwszym razem złożyć wniosek o maksymalnie 1 500 zł na okres spłaty do 30 dni. Jeśli natomiast pierwsza pożyczka została zakończona (spłacona w całości), a klient ubiega się o gotówkę kolejny raz, jego limit zwiększa się do 5 000 zł, czyli pełnej kwoty oferowanej przez firmę. Z okresem spłaty od 5 do 3 miesięcy.

Firma Creditstar to odpowiedzialny pożyczkodawca, dlatego nie pożycza pieniędzy osobom, które nie będą w stanie ich zwrócić. Osoby, które chcą ubiegać się o pożyczkę muszą mieć stałe dochody, ukończone, co najmniej 18 lat, legitymować się dowodem osobistym, dysponować własnym numerem telefonu komórkowego i pomyślnie przejść kontrolę wiarygodności kredytowej w Creditstar.

Creditstar logowanie

Cała procedura wnioskowania o pożyczkę wykonywana jest przez internet, a to oznacza, że klient może wnioskować wsparcie finansowe online w każdej chwili — z każdego miejsca w Polsce i 7 dni w tygodniu. Procedura starania się o pożyczkę składa się z czterech kroków, które musimy zrealizować, jeśli chcemy uzyskać niezbędną kwotę. Wnioskowanie jest bardzo szybkie, nie wymaga formalności i można je dokonać w ciągu kilku minut.

 1. W pierwszej kolejności należy wybrać interesującą nas kwotę oraz termin spłaty zobowiązania;
 2. Następnie klikając w pole „Złóż wniosek” klient zostaje przekierowany do formularza rejestracyjnego. Zawiera on informacje takie jak: imiona, nazwisko, numer i data ważności dowodu osobistego, numer PESEL, a także dane teleadresowe;
 3. Po utworzeniu konta klient proszony jest o podanie bardziej szczegółowych informacji: numer konta bankowego, dane dotyczące dochodów.
 4. Na koniec robimy przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza. Jego zadaniem jest potwierdzenie naszej tożsamości. Pożyczkodawca może jeszcze poprosić o dodatkowe informacje dotyczące naszych finansów;
 5. Kiedy złożymy formularz i przekażemy go do rozpatrzenia, musimy zaczekać na decyzję. Najprawdopodobniej skontaktuje się z nami przedstawiciel firmy Creditstar, który poprosi o szczegóły, pozwalające mu na właściwą analizę naszego wniosku;
 6. Jeśli otrzymamy pozytywną odpowiedź, pieniądze w ciągu 15 minut powinny znaleźć się na naszym koncie.

Creditstar kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Creditstar Poland

Siedziba firmy: ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa

E-mail: info@creditstar.pl

WWW: www.creditstar.pl

Telefon kontaktowy: 22 307 51 53

Godziny pracy: Pn. – Nd. 09:00 – 20:00

Creditstar opinie

Creditstar to firma, z której warto skorzystać. Firma gwarantuje swoim klientom korzystne warunki oraz umożliwia zaciągnięcie krótkoterminowej pożyczki w kwocie maksymalnie 5000 zł. Z pożyczki Creditstar skorzystało już dużo osób i wielu z nich również powraca z pozytywnymi opiniami.

Sylwek 33 lata:

 • Jedna z najlepszych ofert na rynku. Firma wygrywa zdecydowanie w kategorii czas oczekiwania na pieniądze. Pożyczkę spłaciłem bez problemów.

Emilia 26 lat:

 • Proces pożyczania szybki i bez żadnych problemów. Pożyczyłam 1000 zł za pierwszym razem. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pieniądze szybko wpłynęły na moje konto.

Robert 36 lat:

 • Dobra, rzetelna firma, jestem stałym klientem, polecam.

Mieczysław 60 lat:

 • Tak właśnie wygląda jedna z najlepszych ofert w tym kraju. Bardzo profesjonalnie. Polecam serdecznie.

Sandra 43 lata:

 • Propozycja jest ciekawa. Firma nie oszukuje swoich klientów, a cennik jest przystępny. Osoby zatrudnione w firmie przechodzą szczegółowe szkolenie, bo potrafią odpowiedzieć na każde- zawiłe i skomplikowane pytanie. Polecam bardzo!