Credilo pożyczki krótkoterminowe przez internet

Credilo

Markę Credilo.com tworzą tak naprawdę dwa podmioty: pożyczkodawcą jest krakowska spółka PROSPERIAL, natomiast pośrednikiem i dostarczycielem całego informatycznego know-how jest warszawska firma Fintredo Financial Technology. Celem firmy jest oferowanie pożyczek, które można uzyskać w błyskawicznym tempie.

W serwisie Credilo.com znajdziemy ofertę pożyczek krótkoterminowych. Można tam pożyczyć od 100 do 3500 zł na okres od 1 do 30 dni. Należy jednak podkreślić, że pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest dostępna w wysokości do 1 200 zł na maksymalnie 30 dni i jest w 100% za darmo. Pożyczone pieniądze możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczka w Credilo jest dostępna dla polskich obywateli, którzy ukończyli 22 lata, ale mają nie więcej niż 75 lat. Konieczne jest stałe miejsce zamieszkania na terenie RP, zdolność do podejmowania czynności prawnych oraz brak zaległości finansowych.

Credilo logowanie

Instytucja pozabankowa Credilo proponuje swoim klientom internetowe pożyczki krótkoterminowe. Do wnioskowania o pożyczkę potrzebny Ci jest jedynie sprawny komputer z dostępem do Internetu i wygodny fotel. Wszystkie formalności w Credilo można załatwić online. Nie trzeba przygotowywać do tego żadnych dokumentów poza dowodem osobistym.

  1. Po pierwsze za pomocą suwaków wybieramy kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty;
  2. Następnie należy wypełnić bardzo prosty formularz, gdzie podajemy nasze dane osobowe, numer telefonu komórkowego i numer konta bankowego;
  3. Konieczne jest jeszcze potwierdzenie tożsamości klienta. Weryfikacji można dokonać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to zalogowanie się do własnego konta bankowego za pośrednictwem aplikacji Instantor. Druga opcja to wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł;
  4. Pożyczkodawca sprawdza wnioskodawcę również w rejestrach dłużników;
  5. Gdy decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, w kilkanaście minut pieniądze zostaną przelane na konto pożyczkobiorcy.

Credilo kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Fintredo Financial Technology Sp. z o. o.

Siedziba firmy: al. Stanów Zjednoczonych 51/612, Warszawa

E-mail: info@credilo.com

WWW: www.credilo.com

Telefon kontaktowy: 71 728 18 88

Godziny pracy: Pon. – Pt. 08:00 – 20:00

Credilo opinie

Firma pożyczkowa Credilo to marka, która charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi kwotami pożyczek na krótki czas. To oferta kierowana do ludzi, którzy szukają niewielkiej ilości pieniędzy na niewiele dni, aby pokryć koszty pilnego wydatku.

Stanisław 60 lat:

  • Firma Credilo jest uczciwa i rzetelna, bez żadnych komplikacji udzielili mi pierwszej pożyczki za darmo. Firma działa szybko, weryfikacja rozpatrywana dość szybko i pieniądze na koncie tego samego dnia.

Antoni 45 lat:

  • Credilo to najlepsza firma z jakąkolwiek kiedyś miałem styczność. Ogólnie firma przedstawia świetną ofertę, która jest rozsądna cenowo. Oprócz tego firma zatrudnia samych profesjonalnych konsultantów, którzy odpowiedzą na każde zadane pytanie.

Franciszek 70 lat:

  • Pomimo mojego wieku firma Credilo bez żadnych problemów udzieliła mi pożyczki, cały proces wnioskowania skrócony do minimum. Decyzja o przyznaniu pożyczki w 10 minut, polecam.

Adela 44 lata:

  • Oferty pożyczek marki Credilo mogę polecić każdemu, ponieważ ten pożyczkodawca udziela pożyczkę każdemu, kto znajduję się trudnej sytuacji finansowej.

Ilona 34 lata:

  • Pożyczkę w Credilo mogę polecić każdemu, łatwy proces wnioskowania o pożyczkę i minimum formalności.