Pożyczka odawialna Banknot błyskawiczny przelew pieniędzy na konto

Banknot pożyczki

Banknot.pl to marka należąca do Yes Finanse Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie. Jest to pożyczkodawca, który udziela kredytu na zasadzie Odnawialnej Linii Pożyczkowej. Pożyczka ta polega na możliwości wielokrotnego skorzystania z przyznanych pieniędzy. Klient ma możliwość decydować ile i kiedy wypłaca oraz kiedy spłaca zaciągniętą pożyczkę.

Z racji na nietypową formę pożyczek firma Banknot nie ma w swojej ofercie pierwszej pożyczki za darmo. Firma pożyczkowa oferuje swoim klientom odnawialne wsparcie finansowe. Minimalna kwota pożyczki wynosi 500 zł, maksymalna zaś to 5 000 zł. Termin spłaty wynosi wówczas 4 miesiące, a cała pożyczka jest od razu przelewana na nasze konto. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ daje możliwość wielokrotnego skorzystania z przyznanych pieniędzy.

Warunki, które należy spełnić, by uzyskać pożyczkę nie odbiegają od standardowych pożyczek i chwilówek. Wszystkie zasady są jasne i łatwe do przewidzenia.

 • Wiek nie mniej niż 18 lat i nie więcej niż 70 lat;
 • Należy posiadać ważny dowód osobisty;
 • Konieczne jest posiadanie meldunku na terenie Polski;
 • Należy posiadać aktywne konto bankowe z dostępem do bankowości internetowej;
 • Należy również mieć numeru telefonu oraz adresu e-mail;
 • Klient nie może mieć niespłaconych, zaległych zobowiązań.

Banknot pożyczki logowanie

Proces pożyczkowy, jaki towarzyszy klientom firmy Banknot jest zbliżony do wielu konkurencyjnych firm. Charakteryzuje go, zatem prostota, sprawność i przejrzystość.

 1. Ustalamy kwotę linii pożyczkowej oraz okres spłaty pożyczki;
 2. Na samym początku zakładamy konto podając imię i nazwisko, a potem adres e-mail;
 3. Złożenie wniosku. Wniosek pożyczkowy podzielony jest na dwie części. Pierwsza dotyczy danych osobowych (wiek, stan cywilny, numer dowodu osobistego i PESEL, adres), a drugi — danych finansowych (rodzaj zatrudnienia, wysokość dochodów i miesięcznych wydatków);
 4. Weryfikacja tożsamości. Jest ona przeprowadzana za pomocą usługi Instantor lub klasycznie — za pomocą przelewu weryfikacyjnego;
 5. Firma wydaje błyskawicznie decyzję o przyznaniu nam pożyczki i informuje nas o tym fakcie za pośrednictwem SMS-a;
 6. Cała pożyczka zostaje przekazana na rachunek bankowy klienta.

Banknot pożyczki kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Yes Finance Spółka Akcyjna

Siedziba firmy: ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa

E-mail: kontakt@banknot.pl

WWW: www.banknot.pl

Telefon kontaktowy: (+48) 22 213 89 10

Godziny pracy: pon. – pt.: 09:00 – 18:00

Banknot pożyczki opinie

Firma pożyczkowa Banknot jest innowacyjną formą wsparcia finansowego w nagłej potrzebie gotówki. Proces ubiegania się o pożyczkę nie jest skomplikowany. Klienci, którzy korzystają z Odnawialnej Linii Pożyczkowej budują swoją historię kredytową, dzięki czemu w przyszłości mogą się starać o wyższe kwoty oraz kolejne produkty.

Dominik 25 lat:

 • Firma jest bardzo uczciwa i szybka, dlatego bardzo szybko przyznali pożyczkę bez żadnych problemów, polecam.

Milena 33 lata:

 • Pożyczka udzielona bardzo szybko bez zbędnych weryfikacji. Pożyczkę spłaca się w dowolnym terminie, nie ma sztywnych kwot spłaty jak to ma miejsce w innych firmach pożyczkowych.

Piotr 40 lat:

 • Oferta całkiem przyzwoita, limit kredytowy to lepszy opcja od klasycznej pożyczki. Wielokrotnie uratował mnie przed finansowym dołkiem.

Ewa 35 lat:

 • Zdecydowanie dobra opcja taka pożyczka odnawialna, bo nie jesteśmy uwiązani przez 12 czy 24 miesiące, a możemy zobowiązania szybko i bezproblemowo spłacić. No i wszystkie formalności załatwiane są drogą internetową, więc cały proces idzie dosyć szybko.

Justyna 26 lat:

 • Firma jest w porządku. Fajna pożyczka — wypłacam i spłacam, kiedy chcę. Nie mam większych zastrzeżeń.